OrcaScore

Forvet

Junior Hoilett

  • No team
  • Canada
  • 36 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
30
1.214 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,52
Asist
3
Ortalama reyting
6,81
Yaş36
Doğum tarihi5 Haz 1990
Boy173 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri23 B €

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1114 / 4
Dakika446
Reyting6,86
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)18 (9)
Pas · isabet185 · %85
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası10 / 2
Kazanılan ikili mücadele34 / 84
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,23 / 1,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top6
İsabetli orta5
Topla buluşma310
Top kaybı79
Top kaptırma16
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma5
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul6
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)52,86
En yüksek hız (km/sa)33,63
Maç / İlk 1114 / 10
Dakika721
Reyting6,76
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet225 · %64
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası16 / 8
Kazanılan ikili mücadele46 / 114
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta5
Topla buluşma389
Top kaybı151
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma5
Top kazanma43
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)50,87
En yüksek hız (km/sa)33,19
Maç / İlk 112 / 0
Dakika47
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum57
Teknik52
Taktik46
Savunma35
Yaratıcılık50

Milli takım

  • Canada70 maç · 17 gol · ilk maç Eki 2015

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
27 Eyl 2026 Canada – Chile 1–0 14' 6.6
2 May 2026 Swindon Town – Chesterfield 1–2 71' 7.3
25 Nis 2026 Grimsby Town – Swindon Town 4–0 45' 6.0
18 Nis 2026 Swindon Town – Accrington Stanley 2–2 58' 7.0
10 Nis 2026 Colchester United – Swindon Town 3–0 59' 6.3
6 Nis 2026 Swindon Town – Walsall 2–1 65' 6.7
1 Nis 2026 Canada – Tunisia 0–0 14' 6.6
28 Mar 2026 Canada – Iceland 2–2 – –
21 Mar 2026 Tranmere Rovers – Swindon Town 0–1 23' 7.1
17 Mar 2026 Gillingham – Swindon Town 0–2 60' 6.3
14 Mar 2026 Swindon Town – Milton Keynes Dons 1–2 63' 6.8
7 Mar 2026 Crawley – Swindon Town 2–2 33' 6.7
28 Şub 2026 Swindon Town – Bristol Rovers 1–1 69' 6.4
21 Şub 2026 Swindon Town – Crewe Alexandra 1–2 11' 6.9
17 Şub 2026 Barnet – Swindon Town 1–2 68' 6.5

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 3.8M €
  1. Swindon Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  2. Hibernian Yeni kulüp: Swindon
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Aberdeen Yeni kulüp: Hibernian
    Bonservissiz
  4. Takımsız Yeni kulüp: Aberdeen
    Transfer
  5. Vancouver Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  6. Takımsız Yeni kulüp: Vancouver
    Transfer
  7. Reading Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  8. Cardiff Yeni kulüp: Reading
    Bonservissiz
  9. Takımsız Yeni kulüp: Cardiff
    Transfer
  10. QPR Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  11. Blackburn Yeni kulüp: QPR
    Transfer 3.8M €
  12. Blackburn U21 Yeni kulüp: Blackburn
    Transfer
  13. Blackburn U21 Yeni kulüp: St. Pauli
    Kiralık
  14. Blackburn U21 Yeni kulüp: Paderborn
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 24 Eki 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,627 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,73 Kas 2025 Şub 2026 Eyl 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,3 6,0 7,0 6,3 6,7 6,6 7,1 6,3 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 League Two Swindon Town 14 (10) 721 1 2 6,76
2025 Scottish Premiership Hibernian 14 (4) 446 3 1 6,86
2025 Scottish League Cup Hibernian 2 (0) 47 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Scottish Premiership 2024 · forvetler arasında yüzdelik (67 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 35 xG 50 Şut 38 xA 50 Kilit pas 99 Başarılı çalım 81 Kazanılan hava topu 28 Reyting 84

28 maç · 1.560 dk

Junior Hoilett: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,23
35
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,02
38
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,54
99
Başarılı çalım / 90 dk 1,50
81
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,98
28
Reyting 7,04
84

Nasıl hesaplıyoruz?