OrcaScore
9

Forvet

Julián Carranza

  • Club Necaxa
  • Argentina
  • 26 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.261 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,64
Asist
2
Ortalama reyting
6,86
Yaş26
Doğum tarihi22 May 2000
Boy176 cm
Kilo66 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,9 Mn €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 13
Dakika1.065
Reyting6,92
Gol / Asist7 / 2
Şut (isabetli)38 (16)
Pas · isabet271 · %70
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası10 / 5
Kazanılan ikili mücadele79 / 159
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 1
Penaltı (gol / kaçan)2 / 2
Beklenen gol / asist8,90 / 0,86
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat8
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma492
Top kaybı156
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu38
Kazanılan yer ikilisi41
Uzaklaştırma15
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul30
Yaptığı faul31
Ofsayt8
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika196
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (0)
Pas · isabet38 · %74
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele15 / 25
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,59 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma74
Top kaybı19
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma3
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum67
Teknik44
Taktik57
Savunma36
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

2526

Zayıf yönler

1418

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Club Necaxa – Club Tijuana 1–0 45' 6.2
24 Eki 2026 Club Necaxa – FC Juárez 1–1 71' 7.1
21 Eki 2026 CD Guadalajara – Club Necaxa 1–0 36' 6.3
17 Eki 2026 Club Necaxa – Atlas FC 0–2 90' 6.5
12 Eki 2026 CF Pachuca – Club Necaxa 3–3 52' 6.9
28 Eyl 2026 Club Necaxa – Club América 2–4 90' 8.1
20 Eyl 2026 Atlético San Luis – Club Necaxa 3–1 90' 6.8
12 Eyl 2026 Club Necaxa – Club Puebla 0–1 90' 6.7
6 Eyl 2026 Tigres UANL – Club Necaxa 1–1 90' 5.6
29 Ağu 2026 Club Necaxa – Cruz Azul 1–3 90' 6.7
24 Ağu 2026 Pumas UNAM – Club Necaxa 1–1 90' 7.5
14 Ağu 2026 New York City FC – Club Necaxa 1–2 16' 6.8
10 Ağu 2026 Philadelphia Union – Club Necaxa 3–1 90' 6.6
7 Ağu 2026 Chicago Fire – Club Necaxa 2–0 90' 6.4
3 Ağu 2026 CD Toluca – Club Necaxa 3–1 51' 6.4

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 9.3M €
  1. Feyenoord Yeni kulüp: Necaxa
    Transfer 3.4M €
  2. Leicester Yeni kulüp: Feyenoord
    Kiralık dönüşü
  3. Feyenoord Yeni kulüp: Leicester
    Kiralık
  4. Philadelphia Yeni kulüp: Feyenoord
    Bonservissiz
  5. Inter Miami Yeni kulüp: Philadelphia
    Transfer 500k €
  6. Philadelphia Yeni kulüp: Inter Miami
    Kiralık dönüşü
  7. Inter Miami Yeni kulüp: Philadelphia
    Kiralık
  8. Banfield Yeni kulüp: Inter Miami
    Kiralık dönüşü
  9. Inter Miami Yeni kulüp: Banfield
    Kiralık
  10. Banfield Yeni kulüp: Inter Miami
    Transfer 5.4M €
  11. Banfield Reserve Yeni kulüp: Banfield
    Transfer
  12. CA Banfield U20 Yeni kulüp: Banfield Reserve
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 7 Kas 2026
Maç (12 ay)23
Ortalama puan6,90
Son maç puanı6,27 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,90 Oca 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,1 6,3 6,5 6,9 8,1 6,8 6,7 5,6 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura Club Necaxa 14 (13) 1.065 7 2 6,92
2026 Leagues Cup Club Necaxa 3 (2) 196 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2024 · forvetler arasında yüzdelik (123 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 75 xG 79 Şut 89 xA 39 Kilit pas 32 Başarılı çalım 5 Kazanılan hava topu 64 Reyting 84

12 maç · 1.073 dk

Julián Carranza: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,50
75
xG / 90 dk 0,50
79
Şut / 90 dk 3,77
89
xA / 90 dk 0,09
39
Kilit pas / 90 dk 0,92
32
Başarılı çalım / 90 dk 0,17
5
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,01
64
Reyting 7,16
84

Nasıl hesaplıyoruz?