OrcaScore
11

Forvet

Juan Tévez

  • Cusco FC
  • Argentina
  • 39 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
34
1.217 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
0
Ortalama reyting
6,51
Yaş39
Doğum tarihi28 Ağu 1987
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri52 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 8
Dakika1.013
Reyting6,53
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)29 (6)
Pas · isabet145 · %70
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele53 / 107
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 1
Beklenen gol / asist1,96 / 0,19
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat8
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma283
Top kaybı95
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu30
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma6
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul14
Ofsayt14
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)97,21
En yüksek hız (km/sa)33,67
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 116 / 1
Dakika204
Reyting6,44
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet23 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,21 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma44
Top kaybı16
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,83
En yüksek hız (km/sa)35,08

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum58
Teknik45
Taktik41
Savunma31
Yaratıcılık34

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Cusco FC – Sport Boys 0–1 10' 6.4
29 Eki 2026 Los Chankas CYC – Cusco FC 0–1 11' 6.9
24 Eki 2026 Cusco FC – Club Sporting Cristal 3–1 – –
16 Eki 2026 Sport Huancayo – Cusco FC 2–1 15' 6.3
12 Eki 2026 Cusco FC – Alianza Lima 1–2 – –
19 Eyl 2026 FC Cajamarca – Cusco FC 1–2 9' 6.4
12 Eyl 2026 Cusco FC – Melgar 0–1 17' 6.5
6 Eyl 2026 Cusco FC – CD Moquegua 2–0 21' 6.8
31 Ağu 2026 Cienciano – Cusco FC 1–2 17' 7.0
23 Ağu 2026 Deportivo Garcilaso – Cusco FC 4–1 90' 6.6
15 Ağu 2026 Cusco FC – ACD Juan Pablo II 2–0 17' 6.5
7 Ağu 2026 Comerciantes Unidos – Cusco FC 3–1 12' 6.4
2 Ağu 2026 Cusco FC – Universidad Técnica de Cajamarca 4–1 – –
25 Tem 2026 Universitario de Deportes – Cusco FC 2–1 – –
19 Tem 2026 Cusco FC – Alianza Atlético de Sullana 4–1 9' 6.3

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 12 kayıt
  1. Gimnasia J. Yeni kulüp: Cusco
    Bonservissiz
  2. Aucas Yeni kulüp: Gimnasia J.
    Bonservissiz
  3. Bonservissiz
  4. Transfer Belirtilmemiş
  5. Macará Yeni kulüp: Aucas
    Bonservissiz
  6. Coquimbo Yeni kulüp: Macará
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Guillermo Brown Yeni kulüp: Coquimbo
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Kiralık dönüşü
  9. Kiralık
  10. Talleres Yeni kulüp: Guillermo Brown
    Kiralık dönüşü
  11. Guillermo Brown Yeni kulüp: Talleres
    Kiralık
  12. G. Brown U20 Yeni kulüp: Guillermo Brown
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,51
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,51 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,9 6,3 6,4 6,5 6,8 7,0 6,6 6,5 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga 1 Te Apuesto Cusco FC 28 (8) 1.013 3 0 6,53
2026 CONMEBOL Libertadores Cusco FC 6 (1) 204 0 0 6,44
2026 Peru Copa de la Liga Cusco FC – – 1 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga 1 Te Apuesto 2024 · forvetler arasında yüzdelik (63 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 71 xG 50 Şut 33 xA 50 Kilit pas 39 Başarılı çalım 34 Kazanılan hava topu 56 Reyting 69

34 maç · 1.822 dk

Juan Tévez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,54
71
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,17
33
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,84
39
Başarılı çalım / 90 dk 0,35
34
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,48
56
Reyting 6,95
69

Nasıl hesaplıyoruz?