OrcaScore
11

Orta saha

Juan Leiva

  • O'Higgins
  • Chile
  • 32 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Sakat — Muscle Injury · Dönüş: 5 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.785 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,03
Asist
0
Ortalama reyting
6,88
Yaş32
Doğum tarihi11 Kas 1993
Boy181 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri420 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 22 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 5 Kas 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Eksik Bitti: 25 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1120 / 19
Dakika1.493
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)13 (5)
Pas · isabet879 · %87
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası41 / 8
Kazanılan ikili mücadele65 / 118
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top33
İsabetli orta1
Topla buluşma1.055
Top kaybı161
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi57
Uzaklaştırma13
Top kazanma98
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)156,39
En yüksek hız (km/sa)36,18
Maç / İlk 117 / 7
Dakika629
Reyting7,04
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 118 / 8
Dakika663
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet327 · %86
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası22 / 5
Kazanılan ikili mücadele31 / 56
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma403
Top kaybı57
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma10
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,95
En yüksek hız (km/sa)33,56

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum47
Teknik48
Taktik46
Savunma53
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Eki 2026 O'Higgins – Deportes Concepción 2–0 90' 7.0
1 Eki 2026 Deportes Concepción – O'Higgins 0–1 90' 7.1
28 Eyl 2026 Deportes Santa Cruz – O'Higgins 1–3 26' 6.5
25 Eyl 2026 O'Higgins – Deportes Santa Cruz 2–1 80' 6.9
14 Eyl 2026 Audax Italiano – O'Higgins 1–0 83' 6.8
6 Eyl 2026 O'Higgins – Unión La Calera 2–1 89' 7.3
1 Eyl 2026 Universidad Católica – O'Higgins 3–2 88' 7.3
24 Ağu 2026 O'Higgins – Palestino 0–1 84' 7.3
17 Ağu 2026 Colo-Colo – O'Higgins 2–2 90' 6.3
9 Ağu 2026 O'Higgins – Deportes Limache 1–3 63' 6.9
2 Ağu 2026 Deportes La Serena – O'Higgins 1–2 86' 6.7
31 Tem 2026 O'Higgins – Boca Juniors 4–4 78' 6.9
24 Tem 2026 Boca Juniors – O'Higgins 1–0 70' 6.7
13 Tem 2026 O'Higgins – Ñublense 5–2 120' 7.9
10 Tem 2026 Ñublense – O'Higgins 2–1 90' 7.0

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 265k €
  1. Cobreloa Yeni kulüp: O'Higgins
    Bonservissiz
  2. U. Católica Yeni kulüp: Cobreloa
    Transfer 15k €
  3. Ñublense Yeni kulüp: U. Católica
    Kiralık dönüşü
  4. U. Católica Yeni kulüp: Ñublense
    Kiralık
  5. Transfer 250k €
  6. Transfer Belirtilmemiş
  7. Bonservissiz
  8. Bonservissiz
  9. Concepción U21 Yeni kulüp: D. Concepción
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 24 Eki 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,04 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,88 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,1 6,5 6,9 6,8 7,3 7,3 7,3 6,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera O'Higgins 20 (19) 1.493 0 0 6,80
2026 CONMEBOL Sudamericana O'Higgins 8 (8) 663 0 0 6,95
2026 Copa de la Liga O'Higgins 7 (7) 629 1 0 7,04
2026 Copa Chile O'Higgins 7 (6) 531 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 92 Kilit pas 69 Başarılı pas 84 Pas isabeti 94 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 45 Top kapma + pas arası 77 Reyting 76

4 maç · 344 dk

Juan Leiva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
92
Kilit pas / 90 dk 1,83
69
Başarılı pas / 90 dk 52,6
84
Pas isabeti %88,5
94
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,31
45
Başarılı çalım / 90 dk 0,78
45
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,66
77
Reyting 7,18
76

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?