OrcaScore
25

Defans

Juan Berrocal

  • Málaga CF
  • Spain
  • 27 yaş
  • 187 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
7
370 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,95
Yaş27
Doğum tarihi5 Şub 1999
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri1,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 1
Dakika110
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet44 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma68
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma14
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,13
En yüksek hız (km/sa)35,49
Maç / İlk 111 / 1
Dakika56
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika204
Reyting7,23
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet200 · %95
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 5
Kazanılan ikili mücadele3 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta0
Topla buluşma221
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma8
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik42
Taktik58
Savunma66
Yaratıcılık38

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Real Betis – Málaga CF 2–1 – –
27 Eki 2026 Sporting de Alcázar CF – Málaga CF 0–3 56' 7.3
23 Eki 2026 Deportivo Alavés – Málaga CF 1–1 13' 6.4
9 Eki 2026 Málaga CF – Espanyol 1–1 – –
20 Eyl 2026 Getafe – Málaga CF 1–0 89' 6.9
17 Eyl 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 – –
13 Eyl 2026 Celta Vigo – Málaga CF 1–1 8' 6.7
6 Eyl 2026 Málaga CF – Levante UD 0–0 – –
25 May 2026 Columbus Crew – Atlanta United 2–0 90' 6.7
20 May 2026 Orlando City SC – Atlanta United 4–1 45' 6.8
17 May 2026 Orlando City SC – Atlanta United 1–1 90' 7.0
10 May 2026 Atlanta United – LA Galaxy 1–2 83' 6.6
3 May 2026 Atlanta United – CF Montréal 3–1 18' 6.9
29 Nis 2026 Charlotte FC – Atlanta United 0–2 69' 7.1
25 Nis 2026 Toronto FC – Atlanta United 1–2 90' 6.6

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 2.2M €
  1. Getafe Yeni kulüp: Málaga
    Bonservissiz
  2. Atlanta Yeni kulüp: Getafe
    Kiralık dönüşü
  3. Getafe Yeni kulüp: Atlanta
    Kiralık
  4. Eibar Yeni kulüp: Getafe
    Transfer 2.2M €
  5. Sevilla Yeni kulüp: Eibar
    Bonservissiz
  6. Sporting Yeni kulüp: Sevilla
    Kiralık dönüşü
  7. Sevilla Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık
  8. Mirandés Yeni kulüp: Sevilla
    Kiralık dönüşü
  9. Sevilla Yeni kulüp: Mirandés
    Kiralık
  10. Sevilla Atl. Yeni kulüp: Sevilla
    Transfer
  11. Sevilla U19 Yeni kulüp: Sevilla Atl.
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)16
Ortalama puan6,83
Son maç puanı7,327 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
6 7 8 9 6,83 Şub 2026 May 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,4 6,9 6,7 6,7 6,8 7,0 6,6 6,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Atlanta United 9 (8) 731 0 0 6,69
2026 US Open Cup Atlanta United 3 (2) 204 0 0 7,23
2026 LaLiga Málaga CF 3 (1) 110 0 0 6,67
2026 Copa del Rey Málaga CF 1 (1) 56 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (162 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 21 Pas arası 78 Uzaklaştırma 72 Kazanılan hava topu 87 İkili mücadele başarısı 43 Pas isabeti 7 İlerletici top taşıma 49 Reyting 7

19 maç · 1.076 dk

Juan Berrocal: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,17
21
Pas arası / 90 dk 1,25
78
Uzaklaştırma / 90 dk 4,85
72
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,51
87
İkili mücadele başarısı %54,2
43
Pas isabeti %76,1
7
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Reyting 6,57
7

Nasıl hesaplıyoruz?