OrcaScore
20

Orta saha

Jota Silva

  • Olympiacos FC
  • Portugal
  • 27 yaş
  • 179 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
852 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,63
Asist
1
Ortalama reyting
7,01
Yaş27
Doğum tarihi1 Ağu 1999
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri9,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 7
Dakika600
Reyting7,07
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)27 (10)
Pas · isabet127 · %70
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası11 / 1
Kazanılan ikili mücadele40 / 100
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist3,17 / 0,91
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%19
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma262
Top kaybı83
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma3
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul20
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)56,80
En yüksek hız (km/sa)35,45
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,50
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 113 / 3
Dakika252
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)17 (2)
Pas · isabet54 · %63
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası7 / 5
Kazanılan ikili mücadele28 / 61
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,15 / 0,31
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma155
Top kaybı56
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul5
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,01
En yüksek hız (km/sa)32,89

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum65
Teknik51
Taktik48
Savunma40
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Portugal2 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 AE Kifisia – Olympiacos FC 2–3 79' 6.6
28 Eki 2026 GS Marko – Olympiacos FC 0–2 – –
25 Eki 2026 Olympiacos FC – PS Kalamata 5–0 76' 9.5
22 Eki 2026 Olympiacos FC – AC Sparta Praha 1–0 90' 7.4
18 Eki 2026 GFS Panetolikos – Olympiacos FC 0–2 27' 7.3
15 Eki 2026 Olympique de Marseille – Olympiacos FC 0–1 72' 6.8
11 Eki 2026 Olympiacos FC – Panathinaikos FC 1–0 90' 6.0
20 Eyl 2026 APO Levadiakos – Olympiacos FC 0–1 76' 6.6
16 Eyl 2026 Olympiacos FC – Jagiellonia Białystok 2–1 90' 6.3
12 Eyl 2026 Olympiacos FC – OFI Crete 0–1 90' 6.1
8 Eyl 2026 Olympiacos FC – NPS Volos 3–2 – –
5 Eyl 2026 NPS Volos – Olympiacos FC 1–1 77' 7.6
2 Eyl 2026 AEL Novibet – Olympiacos FC 0–4 11' 6.5
30 Ağu 2026 Asteras Aktor – Olympiacos FC 0–1 69' 7.4
22 Ağu 2026 Olympiacos FC – APS Atromitos Athinon 1–0 16' 6.5

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 11.2M €
  1. Forest Yeni kulüp: Olympiacos
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Olympiacos Yeni kulüp: Forest
    Kiralık dönüşü
  3. Forest Yeni kulüp: Olympiacos
    Transfer
  4. Forest Yeni kulüp: Olympiacos
    Transfer 4M €
  5. Beşiktaş Yeni kulüp: Forest
    Kiralık dönüşü
  6. Forest Yeni kulüp: Beşiktaş
    Kiralık
  7. Vitória Yeni kulüp: Forest
    Transfer 7M €
  8. Casa Pia Yeni kulüp: Vitória
    Transfer 190k €
  9. Leixões Yeni kulüp: Casa Pia
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Espinho Yeni kulüp: Leixões
    Bonservissiz
  11. Sousense Yeni kulüp: Espinho
    Bonservissiz
  12. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç22 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,99 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 9,5 7,4 7,3 6,8 6,0 6,6 6,3 6,1 7,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Stoiximan Super League Olympiacos FC 9 (7) 600 5 1 7,07
2026 UEFA Europa League Olympiacos FC 3 (3) 252 0 0 6,83
2026 Superbet Greek Cup Olympiacos FC – – 0 – 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (74 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 48 xG 16 Şut 45 xA 86 Kilit pas 72 Başarılı çalım 60 Kazanılan hava topu 75 Reyting 45

31 maç · 891 dk

Jota Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,30
48
xG / 90 dk 0,21
16
Şut / 90 dk 2,32
45
xA / 90 dk 0,19
86
Kilit pas / 90 dk 1,41
72
Başarılı çalım / 90 dk 1,01
60
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,12
75
Reyting 6,78
45

Nasıl hesaplıyoruz?