OrcaScore
4

Orta saha

Joseph Tomlinson

Takip et Karşılaştır
Maç
10
791 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,64
Yaş26
Doğum tarihi9 Haz 2000
Boy167 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri270 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 8
Dakika701
Reyting6,62
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)11 (5)
Pas · isabet267 · %72
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası10 / 6
Kazanılan ikili mücadele34 / 65
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,75 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta8
Topla buluşma490
Top kaybı151
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma29
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)71,94
En yüksek hız (km/sa)33,81
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet24 · %75
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma48
Top kaybı20
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma2
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik45
Taktik36
Savunma51
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Eki 2026 Accrington Stanley – Cheltenham Town 2–0 55' 7.1
26 Eyl 2026 Cheltenham Town – Chesterfield 2–1 90' 7.0
19 Eyl 2026 Colchester United – Cheltenham Town 1–1 90' 6.7
12 Eyl 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 90' 6.6
5 Eyl 2026 Cheltenham Town – Grimsby Town 2–2 86' 6.4
1 Eyl 2026 Cheltenham Town – York City 3–2 90' 6.8
29 Ağu 2026 Barnet – Cheltenham Town 2–2 90' 5.9
22 Ağu 2026 Swindon Town – Cheltenham Town 2–1 90' 6.5
15 Ağu 2026 Cheltenham Town – Rotherham United 2–1 20' 6.6
8 Ağu 2026 Cheltenham Town – Charlton Athletic 1–3 90' 6.8
2 May 2026 Fleetwood Town – Milton Keynes Dons 1–1 90' 6.9
25 Nis 2026 Milton Keynes Dons – Tranmere Rovers 3–0 90' 7.1
18 Nis 2026 Crewe Alexandra – Milton Keynes Dons 1–3 90' 7.1
11 Nis 2026 Milton Keynes Dons – Bromley 2–1 13' 7.0
6 Nis 2026 Oldham Athletic – Milton Keynes Dons 1–1 1' –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 120k €
  1. MK Dons Yeni kulüp: Cheltenham
    Bonservissiz
  2. Peterborough Utd Yeni kulüp: MK Dons
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Swindon Yeni kulüp: Peterborough Utd
    Kiralık dönüşü
  4. Peterborough Utd Yeni kulüp: Swindon
    Kiralık
  5. Swindon Yeni kulüp: Peterborough Utd
    Kiralık dönüşü
  6. Peterborough Utd Yeni kulüp: Swindon
    Kiralık
  7. Transfer 120k €
  8. Hungerford Yeni kulüp: Eastleigh
    Bonservissiz
  9. Brighton U21 Yeni kulüp: Hungerford
    Bonservissiz
  10. Brighton U21 Yeni kulüp: Bognor Regis
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,71
Son maç puanı7,13 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,71 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,0 6,7 6,6 6,4 6,8 5,9 6,5 6,6 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Cheltenham Town 9 (8) 701 0 0 6,62
2026 EFL Cup Cheltenham Town 1 (1) 90 0 1 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 40 Pas arası 22 Uzaklaştırma 28 Kazanılan hava topu 14 İkili mücadele başarısı 25 Pas isabeti 36 İlerletici top taşıma 81 Reyting 25

8 maç · 681 dk

Joseph Tomlinson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,32
40
Pas arası / 90 dk 0,66
22
Uzaklaştırma / 90 dk 3,83
28
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,45
14
İkili mücadele başarısı %52,4
25
Pas isabeti %71,9
36
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,45
81
Reyting 6,63
25

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?