OrcaScore
22

Defans

Joseph Anderson

Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.440 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,92
Yaş25
Doğum tarihi6 Şub 2001
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri120 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)16 (3)
Pas · isabet561 · %68
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası29 / 21
Kazanılan ikili mücadele67 / 133
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,43 / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top69
İsabetli orta11
Topla buluşma906
Top kaybı272
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu18
Kazanılan yer ikilisi49
Uzaklaştırma66
Top kazanma72
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul17
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)133,93
En yüksek hız (km/sa)35,86
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting8,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet64 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Topla buluşma94
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma3
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet44 · %70
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma66
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma6
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik48
Taktik51
Savunma64
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Accrington Stanley – Northampton Town 1–1 90' 6.6
24 Eki 2026 Rochdale – Accrington Stanley 0–5 90' 7.0
20 Eki 2026 York City – Accrington Stanley 1–1 90' 6.8
17 Eki 2026 Accrington Stanley – Gillingham 3–1 90' 6.7
10 Eki 2026 Oldham Athletic – Accrington Stanley 0–0 90' 6.7
6 Eki 2026 Accrington Stanley – Salford City 6–5 90' 8.1
3 Eki 2026 Accrington Stanley – Cheltenham 2–0 90' 7.9
26 Eyl 2026 Swindon Town – Accrington Stanley 1–1 90' 7.2
22 Eyl 2026 Accrington Stanley – Sunderland U21 6–4 – –
19 Eyl 2026 Accrington Stanley – Newport County 0–0 90' 7.2
12 Eyl 2026 Barnet – Accrington Stanley 2–1 90' 7.0
5 Eyl 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 90' 6.7
1 Eyl 2026 Accrington Stanley – Grimsby Town 2–2 90' 6.0
29 Ağu 2026 Walsall – Accrington Stanley 3–2 90' 7.2
22 Ağu 2026 Exeter City – Accrington Stanley 2–0 90' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt
  1. Barrow Yeni kulüp: Accrington
    Bonservissiz
  2. Sunderland Yeni kulüp: Barrow
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Shrewsbury Yeni kulüp: Sunderland
    Kiralık dönüşü
  4. Sunderland Yeni kulüp: Shrewsbury
    Kiralık
  5. Everton U21 Yeni kulüp: Sunderland
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 6,73 Oca 2026 Ağu 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,0 6,8 6,7 6,7 8,1 7,9 7,2 7,2 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Accrington Stanley 14 (14) 1.260 0 0 6,87
2026 EFL Cup Accrington Stanley 1 (1) 90 0 0 6,50
2026 Football League Trophy Accrington Stanley 1 (1) 90 0 0 8,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 93 Pas arası 53 Uzaklaştırma 50 Kazanılan hava topu 13 İkili mücadele başarısı 22 Pas isabeti 10 İlerletici top taşıma 66 Reyting 74

8 maç · 720 dk

Joseph Anderson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,38
93
Pas arası / 90 dk 1,13
53
Uzaklaştırma / 90 dk 5,38
50
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,38
13
İkili mücadele başarısı %51,8
22
Pas isabeti %66,3
10
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,88
66
Reyting 7,00
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?