OrcaScore
38

Forvet

José Sinisterra

  • Zamora
  • Colombia
  • 28 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
29
1.723 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
1
Ortalama reyting
6,63
Yaş28
Doğum tarihi23 Tem 1998
Boy171 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri240 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 13
Dakika1.129
Reyting6,72
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)23 (13)
Pas · isabet257 · %81
Kilit pas27
Top kapma / Pas arası12 / 5
Kazanılan ikili mücadele49 / 112
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,67 / 1,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta5
Topla buluşma463
Top kaybı145
Top kaptırma25
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi44
Uzaklaştırma1
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul9
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1116 / 6
Dakika594
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)15 (5)
Pas · isabet162 · %77
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası8 / 5
Kazanılan ikili mücadele25 / 58
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top7
İsabetli orta3
Topla buluşma280
Top kaybı85
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma2
Top kazanma31
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)57,39
En yüksek hız (km/sa)34,70

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum54
Teknik49
Taktik39
Savunma34
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
22 Eki 2026 Portuguesa FC – Zamora 0–2 – –
17 Eki 2026 Zamora – Anzoátegui FC 1–2 76' 6.7
12 Eki 2026 Caracas F.C. – Zamora 4–1 90' 6.3
20 Eyl 2026 Zamora – Metropolitanos 1–3 90' 6.4
17 Eyl 2026 Monagas – Zamora 1–0 90' 6.8
13 Eyl 2026 Zamora – Trujillanos FC 1–2 90' 7.0
6 Eyl 2026 Portuguesa FC – Zamora 1–1 82' 6.9
2 Eyl 2026 Zamora – Deportivo Táchira 2–5 90' 7.4
31 Ağu 2026 Carabobo FC – Zamora 0–0 89' 7.1
22 Ağu 2026 Zamora – Universidad Central 2–0 80' 6.7
17 Ağu 2026 Deportivo La Guaira – Zamora 6–1 90' 6.4
9 Ağu 2026 Zamora – Academia Puerto Cabello 0–1 90' 6.1
6 Ağu 2026 Estudiantes de Mérida – Zamora 1–0 90' 6.5
3 Ağu 2026 Zamora – Deportivo Rayo Zuliano 2–1 82' 7.1
30 May 2026 Deportivo Garcilaso – ACD Juan Pablo II 4–1 – –

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 12 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Bonservissiz
  3. Trinidense Yeni kulüp: Oakland Roots
    Bonservissiz
  4. Blooming Yeni kulüp: Trinidense
    Bonservissiz
  5. Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Bonservissiz
  8. Platense Yeni kulüp: Lanús Reserve
    Kiralık dönüşü
  9. Lanús Reserve Yeni kulüp: Platense
    Kiralık
  10. Takımsız Yeni kulüp: Lanús Reserve
    Transfer
  11. Valladolid B Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  12. Lanús U20 Yeni kulüp: Valladolid B
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,62
Son maç puanı6,717 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,62 Şub 2026 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,3 6,4 6,8 7,0 6,9 7,4 7,1 6,7 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga FUTVE Zamora 13 (13) 1.129 2 0 6,72
2026 Liga 1 Te Apuesto Deportivo Garcilaso 16 (6) 594 0 1 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

USL Championship 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (208 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 72 Başarılı pas 7 Pas isabeti 16 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 46 Top kapma + pas arası 51 Reyting 10

9 maç · 542 dk

José Sinisterra: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,49
72
Başarılı pas / 90 dk 16,3
7
Pas isabeti %74,8
16
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,66
46
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,49
51
Reyting 6,66
10

Nasıl hesaplıyoruz?