OrcaScore
67

Defans

José Carabalí

  • LDU
  • Ecuador
  • 29 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
43
2.914 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,22
Asist
5
Ortalama reyting
6,81
Yaş29
Doğum tarihi19 May 1997
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri825 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 12
Dakika1.185
Reyting6,86
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)9 (0)
Pas · isabet617 · %80
Kilit pas26
Top kapma / Pas arası13 / 23
Kazanılan ikili mücadele41 / 91
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,30 / 1,59
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top26
İsabetli orta17
Topla buluşma958
Top kaybı251
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma28
Top kazanma62
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul11
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,75
En yüksek hız (km/sa)35,75
Maç / İlk 1110 / 8
Dakika743
Reyting6,94
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet313 · %71
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası18 / 21
Kazanılan ikili mücadele48 / 91
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,72 / 0,68
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta8
Topla buluşma585
Top kaybı184
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi37
Uzaklaştırma28
Top kazanma38
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul8
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,17
En yüksek hız (km/sa)35,43
Maç / İlk 1115 / 12
Dakika986
Reyting6,65
Gol / Asist1 / 4
Şut (isabetli)4 (3)
Pas · isabet467 · %77
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası17 / 14
Kazanılan ikili mücadele54 / 108
Başarılı çalım17
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,51
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta11
Topla buluşma751
Top kaybı217
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma24
Top kazanma52
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul18
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)86,33
En yüksek hız (km/sa)34,76

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum48
Teknik49
Taktik48
Savunma59
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Ecuador4 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Independiente del Valle – LDU 2–0 35' 6.8
30 Eki 2026 Universidad Católica del Ecuador – LDU 2–2 – –
25 Eki 2026 LDU – Macará 1–2 90' 6.4
18 Eki 2026 Aucas – LDU 1–1 45' 7.0
12 Eki 2026 LDU – Barcelona SC Guayaquil 2–1 18' 7.1
21 Eyl 2026 LDU – Universidad Católica del Ecuador 2–1 17' 6.7
17 Eyl 2026 LDU – Palmeiras 6–6 10' 6.7
13 Eyl 2026 LDU – Cuenca 1–1 90' 6.9
10 Eyl 2026 Palmeiras – LDU 1–0 45' 6.5
5 Eyl 2026 Técnico U. – LDU 1–3 59' 6.9
2 Eyl 2026 LDU – Mushuc Runa SC 0–0 90' 7.2
30 Ağu 2026 Guayaquil City – LDU 2–1 – –
24 Ağu 2026 LDU – Emelec 2–0 89' 7.9
21 Ağu 2026 LDU – Mirassol 5–4 90' 7.1
17 Ağu 2026 Aucas – LDU 0–1 19' 6.9

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 540k €
  1. Universitario Yeni kulüp: LDU
    Transfer 525k €
  2. Nagoya Yeni kulüp: Universitario
    Bonservissiz
  3. Always Ready Yeni kulüp: Nagoya
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Orense Yeni kulüp: Always Ready
    Bonservissiz
  5. Bonservissiz
  6. Transfer 15k €
  7. Takımsız Yeni kulüp: Santo Domingo
    Transfer
  8. Club Unibolivar Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  9. CD Everest Yeni kulüp: Club Unibolivar
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,80
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
3 4 5 6 7 8 9 6,80 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,4 7,0 7,1 6,7 6,7 6,9 6,5 6,9 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LigaPro Serie A LDU 18 (12) 1.185 0 1 6,86
2026 Liga 1 Te Apuesto Universitario de Deportes 15 (12) 986 1 4 6,65
2026 CONMEBOL Libertadores LDU 10 (8) 743 1 0 6,94

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

División Profesional 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (169 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 53 Başarılı pas 28 Pas isabeti 12 İlerletici top taşıma 99 Başarılı çalım 99 Top kapma + pas arası 37 Reyting 72

13 maç · 857 dk

José Carabalí: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,26
53
Başarılı pas / 90 dk 20,5
28
Pas isabeti %71,7
12
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,42
99
Başarılı çalım / 90 dk 2,63
99
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,58
37
Reyting 6,94
72

Nasıl hesaplıyoruz?