OrcaScore
45

Defans

Joris Moutachy

Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.629 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
3
Ortalama reyting
6,99
Yaş28
Doğum tarihi4 Kas 1997
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri565 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1127 / 22
Dakika2.181
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)14 (1)
Pas · isabet1.247 · %82
Kilit pas24
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele214 / 394
Başarılı çalım44
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top74
İsabetli orta32
Kazanılan hava topu15
Uzaklaştırma25
Top kazanma200
Maruz kaldığı faul33
Yaptığı faul23
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika268
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet88 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 6
Kazanılan ikili mücadele13 / 29
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma160
Top kaybı42
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma4
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,25
En yüksek hız (km/sa)34,24
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet57 · %79
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 4
Kazanılan ikili mücadele15 / 24
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,22
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma117
Top kaybı31
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma8
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,92
En yüksek hız (km/sa)32,51

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum41
Teknik61
Taktik39
Savunma50
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Hegelmann – FK Kauno Žalgiris 1–4 90' 7.1
26 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Žalgiris 0–0 90' 7.1
22 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – SK Brann 1–4 90' 6.8
19 Eki 2026 FK Sūduva Marijampolė – FK Kauno Žalgiris 0–1 30' 7.1
15 Eki 2026 Brighton & Hove Albion – FK Kauno Žalgiris 4–0 90' 6.1
11 Eki 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Minija Kretinga 3–0 – –
6 Eki 2026 Martinique – El Salvador 1–1 90' 6.5
3 Eki 2026 Martinique – Honduras 2–1 90' 6.5
29 Eyl 2026 Suriname – Martinique 2–1 64' 6.3
26 Eyl 2026 El Salvador – Martinique 3–1 24' 6.8
20 Eyl 2026 Šiauliai FA – FK Kauno Žalgiris 0–2 21' 6.5
16 Eyl 2026 FK Žalgiris – FK Kauno Žalgiris 3–2 90' 6.9
13 Eyl 2026 FK Panevėžys – FK Kauno Žalgiris 0–1 – –
9 Eyl 2026 FK Kauno Žalgiris – FK Sūduva Marijampolė 5–1 90' 6.6
6 Eyl 2026 FK Kauno Žalgiris – Džiugas Telšiai 5–0 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt
  1. Žalgiris Yeni kulüp: Kauno Žalgiris
    Bonservissiz
  2. Takımsız Yeni kulüp: Žalgiris
    Transfer
  3. Union St-Florent Chamois Niortais Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Bonservissiz
  5. US Orléans B Yeni kulüp: Romorantin
    Bonservissiz
  6. Ath. Marseille Yeni kulüp: US Orléans B
    Bonservissiz
  7. Troyes 2 Yeni kulüp: Ath. Marseille
    Bonservissiz
  8. Troyes U19 Yeni kulüp: Troyes 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,822 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,99 Kas 2025 Haz 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,1 6,1 6,5 6,5 6,3 6,8 6,5 6,9 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 TOPLYGA FK Kauno Žalgiris 27 (22) 2.181 0 3 7,10
2026 CONCACAF Nations League Martinique 4 (3) 268 0 0 6,53
2026 LFF Cup FK Kauno Žalgiris 4 (2) 223 0 0 7,40
2026 UEFA Conference League FK Kauno Žalgiris 2 (2) 180 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

TOPLYGA 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (72 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 15 Pas arası 12 Uzaklaştırma 15 Kazanılan hava topu 8 İkili mücadele başarısı 23 Pas isabeti 49 İlerletici top taşıma 50 Reyting 94

36 maç · 3.224 dk

Joris Moutachy: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,06
15
Pas arası / 90 dk 1,51
12
Uzaklaştırma / 90 dk 1,37
15
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,84
8
İkili mücadele başarısı %39,0
23
Pas isabeti %82,5
49
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,23
94

Nasıl hesaplıyoruz?