OrcaScore
18

Defans

Joris Kayembe

  • KRC Genk
  • DR Congo
  • 32 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
905 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
7,21
Yaş32
Doğum tarihi8 Ağu 1994
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,9 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika847
Reyting7,38
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet633 · %87
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası21 / 21
Kazanılan ikili mücadele60 / 98
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,31 / 1,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top35
İsabetli orta6
Topla buluşma879
Top kaybı151
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi46
Uzaklaştırma21
Top kazanma63
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)78,28
En yüksek hız (km/sa)33,13
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,70
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 0
Dakika58
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet17 · %82
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası4 / 4
Kazanılan ikili mücadele5 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma42
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,02
En yüksek hız (km/sa)28,84

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum43
Teknik56
Taktik61
Savunma69
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • DR Congo31 maç · 1 gol · ilk maç Eyl 2023
  • Belgium2 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 KV Mechelen – KRC Genk 1–0 90' 7.6
25 Eki 2026 KRC Genk – Standard Liège 2–1 90' 8.1
17 Eki 2026 Royal Excelsior Virton – KRC Genk 0–2 82' 7.7
10 Eki 2026 KRC Genk – KV Kortrijk 3–0 77' 7.4
5 Eki 2026 Uganda – DR Congo 1–1 – –
28 Eyl 2026 Zimbabwe – DR Congo 1–2 90' 6.7
24 Eyl 2026 DR Congo – Equatorial Guinea 2–0 – –
20 Eyl 2026 Club Brugge KV – KRC Genk 3–0 90' 7.3
13 Eyl 2026 KRC Genk – KAA Gent 1–1 90' 7.0
6 Eyl 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 81' 7.1
28 Ağu 2026 KRC Genk – SK Beveren 4–0 77' 9.1
22 Ağu 2026 Royal Antwerp FC – KRC Genk 4–4 90' 5.7
15 Ağu 2026 KRC Genk – KVC Westerlo 3–2 90' 7.1
9 Ağu 2026 Zulte Waregem – KRC Genk 2–1 72' 7.4
2 Ağu 2026 KRC Genk – FC Twente 2–1 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 2.6M €
  1. Charleroi Yeni kulüp: Genk
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Nantes Yeni kulüp: Charleroi
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Porto B Yeni kulüp: Nantes
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Rio Ave Yeni kulüp: Porto B
    Kiralık dönüşü
  5. Porto B Yeni kulüp: Rio Ave
    Kiralık
  6. Arouca Yeni kulüp: Porto B
    Kiralık dönüşü
  7. Porto B Yeni kulüp: Arouca
    Kiralık
  8. SL16 FC U23 Yeni kulüp: Porto B
    Transfer 2.6M €

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)48
Ortalama puan7,07
Son maç puanı7,631 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,07 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 8,1 7,7 7,4 6,7 7,3 7,0 7,1 9,1 5,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League KRC Genk 10 (10) 847 1 0 7,38
2026 FIFA World Cup DR Congo 4 (0) 58 0 0 6,78
2026 Belgian Cup KRC Genk – – 0 – 7,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (195 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 79 Pas arası 29 Uzaklaştırma 18 Kazanılan hava topu 7 İkili mücadele başarısı 22 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 70 Reyting 57

9 maç · 682 dk

Joris Kayembe: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,24
79
Pas arası / 90 dk 0,79
29
Uzaklaştırma / 90 dk 2,38
18
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,40
7
İkili mücadele başarısı %50,9
22
Pas isabeti %87,5
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,40
70
Reyting 6,84
57

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?