OrcaScore
17

Forvet

Jordan Williams

  • The New Saints
  • England
  • 33 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
14
737 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,73
Asist
2
Ortalama reyting
6,98
Yaş33
Doğum tarihi13 Ara 1992
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri96 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 6
Dakika737
Reyting6,98
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)26 (14)
Pas · isabet172 · %73
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele70 / 176
Başarılı çalım19
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%15
İsabetli uzun top4
İsabetli orta4
Kazanılan hava topu18
Uzaklaştırma3
Top kazanma31
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul7
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum67
Teknik71
Taktik48
Savunma33
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Zayıf yönler

616

Milli takım

  • England C1 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 The New Saints – Connah's Quay Nomads 0–0 22' 6.6
23 Eki 2026 The New Saints – Ammanford 9–0 18' 7.6
9 Eki 2026 Holywell Town – The New Saints 1–6 32' 9.4
3 Eki 2026 The New Saints – Cambrian United 9–0 29' 7.6
19 Eyl 2026 The New Saints – Llandudno FC 2–1 76' 6.5
15 Eyl 2026 The New Saints – Flint Town United 5–0 90' 6.3
11 Eyl 2026 Airbus UK Broughton – The New Saints 0–2 23' 6.5
5 Eyl 2026 The New Saints – Barry Town 1–0 34' 6.9
31 Ağu 2026 Caernarfon Town – The New Saints 2–3 22' 6.6
28 Ağu 2026 The New Saints – Colwyn Bay 5–1 86' 7.5
21 Ağu 2026 Cardiff Met FC – The New Saints 0–5 20' 6.4
14 Ağu 2026 The New Saints – Briton Ferry Llansawel AFC 1–0 90' 6.0
7 Ağu 2026 The New Saints – Haverfordwest County AFC 2–0 87' 6.9
2 Ağu 2026 Penybont – The New Saints 0–0 90' 6.9
30 Tem 2026 The New Saints – Flora Tallinn 3–4 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 115k €
  1. Stockport County Yeni kulüp: TNS
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Fylde Yeni kulüp: Stockport County
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Rochdale Yeni kulüp: Fylde
    Bonservissiz
  4. Lincoln Yeni kulüp: Rochdale
    Kiralık dönüşü
  5. Rochdale Yeni kulüp: Lincoln
    Kiralık
  6. Barrow Yeni kulüp: Rochdale
    Transfer 115k €
  7. Northwich Victoria Yeni kulüp: Barrow
    Bonservissiz
  8. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan7,33
Son maç puanı7,623 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,33 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 9,4 7,6 6,5 6,3 6,5 6,9 6,6 7,5 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Cymru Premier The New Saints 14 (6) 737 4 2 6,98

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Cymru Premier 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (99 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 84 Kilit pas 69 Başarılı pas 44 Pas isabeti 73 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 58 Top kapma + pas arası 45 Reyting 48

7 maç · 351 dk

Jordan Williams: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,21
84
Kilit pas / 90 dk 1,03
69
Başarılı pas / 90 dk 20,8
44
Pas isabeti %77,9
73
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,03
58
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,28
45
Reyting 6,67
48

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?