OrcaScore
33

Orta saha

Jordan Carrillo

Takip et Karşılaştır
Maç
14
590 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
0
Ortalama reyting
6,69
Yaş24
Doğum tarihi30 Kas 2001
Boy168 cm
Kilo56 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri5,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 4
Dakika353
Reyting6,74
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)14 (6)
Pas · isabet256 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele31 / 58
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,96 / 0,34
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta4
Topla buluşma353
Top kaybı63
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma4
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika82
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet63 · %92
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma73
Top kaybı11
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika155
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet63 · %86
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele11 / 27
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Topla buluşma107
Top kaybı26
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma2
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,92
En yüksek hız (km/sa)31,16

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik59
Taktik43
Savunma35
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

1363

Milli takım

  • Mexico2 maç · 0 gol · ilk maç Nis 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 CD Guadalajara – Atlante FC 4–2 11' 6.4
25 Eki 2026 CF Monterrey – CD Guadalajara 0–1 – –
21 Eki 2026 CD Guadalajara – Club Necaxa 1–0 45' 6.6
18 Eki 2026 CD Guadalajara – Tigres UANL 1–1 18' 7.3
11 Eki 2026 Atlas FC – CD Guadalajara 1–1 – –
5 Eki 2026 CD Guadalajara – Club América 2–0 – –
27 Eyl 2026 CD Guadalajara – Querétaro FC 0–2 13' 6.9
20 Eyl 2026 Club América – CD Guadalajara 2–2 – –
14 Eyl 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 – –
6 Eyl 2026 Atlético San Luis – CD Guadalajara 0–3 – –
30 Ağu 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 31' 6.5
23 Ağu 2026 CD Guadalajara – Club Tijuana 5–2 26' 6.4
17 Ağu 2026 Santos Laguna – CD Guadalajara 0–1 64' 6.8
13 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – CD Guadalajara 1–2 70' 6.3
9 Ağu 2026 CD Guadalajara – FC Dallas 0–1 12' 6.5

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 4.8M €
  1. Santos Yeni kulüp: Guadalajara
    Transfer 4.8M €
  2. Pumas Yeni kulüp: Santos
    Kiralık dönüşü
  3. Santos Yeni kulüp: Pumas
    Kiralık
  4. Sporting Yeni kulüp: Santos
    Kiralık dönüşü
  5. Santos Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık
  6. Santos Laguna Yeni kulüp: Santos
    Transfer
  7. Monterrey Jgd. Yeni kulüp: Bilinmeyen kulüp
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 8 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 9 10 6,97 Oca 2026 May 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,6 7,3 6,9 6,5 6,4 6,8 6,3 6,5 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura CD Guadalajara 10 (4) 353 1 0 6,74
2026 CONCACAF Champions Cup Pumas UNAM 2 (2) 155 0 0 6,70
2026 Leagues Cup CD Guadalajara 2 (1) 82 0 0 6,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Apertura 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (140 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 93 Başarılı pas 70 Pas isabeti 65 İlerletici top taşıma 44 Başarılı çalım 98 Top kapma + pas arası 70 Reyting 65

13 maç · 851 dk

Jordan Carrillo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 2,64
93
Başarılı pas / 90 dk 40,1
70
Pas isabeti %85,4
65
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
44
Başarılı çalım / 90 dk 2,96
98
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,07
70
Reyting 7,02
65

Nasıl hesaplıyoruz?