OrcaScore
33

Defans

Jonathan Silva

Takip et Karşılaştır
Maç
11
669 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,54
Asist
3
Ortalama reyting
7,26
Yaş32
Doğum tarihi29 Haz 1994
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri600 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika293
Reyting6,93
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (3)
Pas · isabet138 · %75
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele13 / 22
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,26 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma199
Top kaybı51
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma5
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,61
En yüksek hız (km/sa)32,92
Maç / İlk 113 / 3
Dakika189
Reyting7,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet114 · %80
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele12 / 23
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta9
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma4
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul5
Ofsayt4
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 2
Dakika187
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet102 · %80
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele13 / 31
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta12
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum49
Teknik56
Taktik42
Savunma54
Yaratıcılık53

Milli takım

  • Argentina2 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2014

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Johor Darul Ta'zim 2–0 45' 6.7
27 Eki 2026 Johor Darul Ta'zim – Port FC 3–0 90' 7.6
23 Eki 2026 Brunei DPMM FC – Johor Darul Ta'zim 0–2 – –
13 Eki 2026 Pohang Steelers – Johor Darul Ta'zim 0–2 90' 7.1
9 Eki 2026 Johor Darul Ta'zim – Penang 4–1 66' 7.0
8 Eki 2026 Johor Darul Ta'zim – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 6–0 – –
15 Eyl 2026 Johor Darul Ta'zim – Buriram United 1–1 68' 6.3
11 Eyl 2026 Johor Darul Ta'zim – Negeri Sembilan FC 3–0 47' 7.2
4 Eyl 2026 Johor Darul Ta'zim – Brunei DPMM FC 3–0 79' 7.5
1 Eyl 2026 UM - Damansara United – Johor Darul Ta'zim 1–4 48' 6.8
26 Ağu 2026 Johor Darul Ta'zim – Kelantan Red Warrior FC 9–0 63' 7.8
9 Ağu 2026 Johor Darul Ta'zim – Chelsea 3–3 89' 5.7
10 May 2026 Kelantan The Real Warriors FC – Johor Darul Ta'zim 1–14 23' 7.8
28 Nis 2026 Melaka FC – Johor Darul Ta'zim 1–2 33' 6.8
17 Nis 2026 Al-Ahli – Johor Darul Ta'zim 2–1 90' 5.9

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 17 kayıt · toplam bonservis 7.7M €
  1. Getafe Yeni kulüp: JDT
    Bonservissiz
  2. Pafos Yeni kulüp: Getafe
    Kiralık dönüşü
  3. Getafe Yeni kulüp: Pafos
    Kiralık
  4. Albacete Yeni kulüp: Getafe
    Kiralık dönüşü
  5. Getafe Yeni kulüp: Albacete
    Kiralık
  6. Granada Yeni kulüp: Getafe
    Kiralık dönüşü
  7. Getafe Yeni kulüp: Granada
    Kiralık
  8. Leganés Yeni kulüp: Getafe
    Transfer 2.5M €
  9. Sporting Yeni kulüp: Leganés
    Transfer 2.7M €
  10. Leganés Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık dönüşü
  11. Sporting Yeni kulüp: Leganés
    Kiralık
  12. Roma Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık dönüşü
  13. Sporting Yeni kulüp: Roma
    Kiralık
  14. Boca Juniors Yeni kulüp: Sporting
    Kiralık dönüşü
  15. Sporting Yeni kulüp: Boca Juniors
    Kiralık
  16. Estudiantes Yeni kulüp: Sporting
    Transfer 2.5M €
  17. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,73 Kas 2026
Kaçırılan maç0
3 4 5 6 7 8 9 6,97 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,6 7,1 7,0 6,3 7,2 7,5 6,8 7,8 5,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 AFC Champions League Elite Johor Darul Ta'zim 4 (4) 293 1 0 6,93
2026 Malaysia Super League Johor Darul Ta'zim 3 (3) 189 0 0 7,50
2026 Piala Malaysia Johor Darul Ta'zim 4 (2) 187 0 3 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Cyprus League by Stoiximan 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (118 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 45 Pas arası 15 Uzaklaştırma 28 Kazanılan hava topu 6 İkili mücadele başarısı 8 Pas isabeti 33 İlerletici top taşıma 50 Reyting 82

25 maç · 1.943 dk

Jonathan Silva: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,28
45
Pas arası / 90 dk 1,25
15
Uzaklaştırma / 90 dk 1,67
28
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,46
6
İkili mücadele başarısı %28,1
8
Pas isabeti %79,3
33
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 6,98
82

Nasıl hesaplıyoruz?