OrcaScore
24

Defans

Jonathan Dean

Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.280 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
1
Ortalama reyting
6,67
Yaş29
Doğum tarihi15 May 1997
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri830 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1128 / 22
Dakika1.926
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet797 · %82
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası38 / 28
Kazanılan ikili mücadele92 / 159
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,03 / 1,61
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta10
Topla buluşma1.308
Top kaybı243
Top kaptırma10
Kazanılan hava topu29
Kazanılan yer ikilisi63
Uzaklaştırma85
Top kazanma59
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)221,04
En yüksek hız (km/sa)35,36
Maç / İlk 113 / 3
Dakika264
Reyting7,37
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet86 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası7 / 4
Kazanılan ikili mücadele13 / 19
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,14 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma160
Top kaybı28
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma14
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet34 · %76
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 5
Kazanılan ikili mücadele3 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma62
Top kaybı15
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik46
Taktik44
Savunma58
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Colorado Rapids – Chicago Fire 2–4 90' 8.6
29 Eki 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 8' 6.7
25 Eki 2026 Atlanta United – Chicago Fire 2–3 90' 6.4
18 Eki 2026 New England Revolution – Chicago Fire 1–0 – –
15 Eki 2026 Chicago Fire – Philadelphia 1–3 68' 5.8
10 Eki 2026 Chicago Fire – NY City 2–1 90' 6.8
7 Eki 2026 Chicago Fire – Vancouver Whitecaps 3–1 90' 7.0
27 Eyl 2026 Charlotte FC – Chicago Fire 0–1 90' 7.6
20 Eyl 2026 Nashville SC – Chicago Fire 3–0 79' 6.1
14 Eyl 2026 Chicago Fire – New England Revolution 1–2 55' 5.8
10 Eyl 2026 Chicago Fire – Inter Miami CF 1–1 67' 6.6
6 Eyl 2026 Toronto FC – Chicago Fire 4–4 90' 5.8
29 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – Chicago Fire 2–2 73' 6.7
26 Ağu 2026 CF Monterrey – Chicago Fire 2–1 84' 6.4
23 Ağu 2026 NY Red Bulls – Chicago Fire 1–1 13' 6.4

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. Birmingham Legion Yeni kulüp: Chicago
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Orlando Yeni kulüp: Birmingham Legion
    Bonservissiz
  3. UCF Knights Yeni kulüp: Orlando
    Transfer
  4. Wofford Yeni kulüp: UCF Knights
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,67
Son maç puanı8,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,67 Şub 2026 Ağu 2026 Kas 2026 8,6

Son 10 maç

8,6 6,7 6,4 5,8 6,8 7,0 7,6 6,1 5,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Chicago Fire 28 (22) 1.926 0 1 6,60
2026 Leagues Cup Chicago Fire 3 (3) 264 1 0 7,37
2026 US Open Cup Chicago Fire 1 (1) 90 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 54 Pas arası 42 Uzaklaştırma 50 Kazanılan hava topu 59 İkili mücadele başarısı 45 Pas isabeti 14 İlerletici top taşıma 85 Reyting 10

8 maç · 557 dk

Jonathan Dean: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,62
54
Pas arası / 90 dk 1,13
42
Uzaklaştırma / 90 dk 3,39
50
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,29
59
İkili mücadele başarısı %57,5
45
Pas isabeti %82,0
14
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,62
85
Reyting 6,44
10

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?