OrcaScore
5

Defans

Jon Guthrie

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.260 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
6,91
Yaş33
Doğum tarihi1 Şub 1993
Boy191 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri105 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 12
Dakika1.080
Reyting7,10
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (4)
Pas · isabet449 · %77
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası11 / 18
Kazanılan ikili mücadele73 / 113
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,46 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta0
Topla buluşma641
Top kaybı115
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu54
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma105
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul7
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)109,14
En yüksek hız (km/sa)33,99
Maç / İlk 112 / 1
Dakika90
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet51 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 9
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma61
Top kaybı8
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma6
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet27 · %78
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma31
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum34
Teknik42
Taktik48
Savunma67
Yaratıcılık33

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Accrington Stanley – Northampton Town 1–1 90' 6.9
24 Eki 2026 Northampton Town – Colchester United 2–0 90' 6.9
20 Eki 2026 Northampton Town – Tranmere 0–1 90' 6.6
17 Eki 2026 Grimsby Town – Northampton Town 0–2 90' 9.4
10 Eki 2026 York – Northampton Town 1–1 90' 7.1
6 Eki 2026 Cambridge United – Northampton Town 2–1 45' 5.9
19 Eyl 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 90' 7.0
12 Eyl 2026 Shrewsbury Town – Northampton Town 2–0 90' 6.9
5 Eyl 2026 Northampton Town – Newport County 1–0 90' 7.1
1 Eyl 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 90' 6.3
29 Ağu 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 90' 6.6
22 Ağu 2026 Crewe Alexandra – Northampton Town 1–0 90' 6.9
18 Ağu 2026 Northampton Town – Brighton & Hove Albion U21 0–3 45' 6.3
15 Ağu 2026 Northampton Town – Swindon Town 0–0 90' 7.5
8 Ağu 2026 Leicester City – Northampton Town 1–0 90' 6.3

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt
  1. Livingston Yeni kulüp: Northampton
    Bonservissiz
  2. Walsall Yeni kulüp: Livingston
    Bonservissiz
  3. Crewe Yeni kulüp: Walsall
    Bonservissiz
  4. Leek Yeni kulüp: Crewe
    Kiralık dönüşü
  5. Crewe Yeni kulüp: Leek
    Kiralık
  6. FC Pewsey Vale Yeni kulüp: Crewe
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,87
Son maç puanı6,931 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,87 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,9 6,6 9,4 7,1 5,9 7,0 6,9 7,1 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Northampton Town 12 (12) 1.080 1 0 7,10
2026 EFL Cup Northampton Town 1 (1) 90 0 0 6,30
2026 Football League Trophy Northampton Town 2 (1) 90 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 27 Pas arası 66 Uzaklaştırma 95 Kazanılan hava topu 84 İkili mücadele başarısı 93 Pas isabeti 80 İlerletici top taşıma 33 Reyting 49

6 maç · 540 dk

Jon Guthrie: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,00
27
Pas arası / 90 dk 1,33
66
Uzaklaştırma / 90 dk 10,00
95
Kazanılan hava topu / 90 dk 4,83
84
İkili mücadele başarısı %72,7
93
Pas isabeti %81,8
80
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,33
33
Reyting 6,80
49

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?