OrcaScore
88

Forvet

John McGovern

  • Shamrock Rovers
  • Northern Ireland
  • 24 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
32
1.536 dk
Gol
12
G+A / 90 dk: 1,11
Asist
7
Ortalama reyting
6,87
Yaş24
Doğum tarihi17 Eki 2002
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri355 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1131 / 18
Dakika1.487
Reyting6,81
Gol / Asist10 / 6
Şut (isabetli)43 (25)
Pas · isabet285 · %74
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele49 / 159
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist5,84 / 1,39
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat9
Gol dönüşüm oranı%23
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma519
Top kaybı193
Top kaptırma41
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma3
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul20
Yaptığı faul21
Ofsayt13
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,60
En yüksek hız (km/sa)34,24
Maç / İlk 111 / 0
Dakika49
Reyting8,70
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet6 · %100
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele5 / 10
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%100
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum62
Teknik56
Taktik40
Savunma30
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Dundalk FC – Shamrock Rovers 3–1 62' 6.3
23 Eki 2026 Shamrock Rovers – Sligo Rovers 4–0 61' 7.3
16 Eki 2026 Galway United – Shamrock Rovers 2–0 90' 6.7
12 Eki 2026 Shamrock Rovers – Bohemian FC 2–1 80' 6.9
8 Eki 2026 Shamrock Rovers – Drogheda United 3–1 60' 8.8
18 Eyl 2026 Shamrock Rovers – Waterford FC 3–2 28' 8.5
11 Eyl 2026 St. Patrick's Athletic – Shamrock Rovers 2–0 22' 6.7
4 Eyl 2026 Shamrock Rovers – Bohemian FC – – –
4 Eyl 2026 Shamrock Rovers – Shelbourne 0–0 23' 6.3
30 Ağu 2026 Derry City – Shamrock Rovers 3–3 11' 6.4
17 Tem 2026 Shamrock Rovers – Cork City 4–1 49' 8.7
14 Tem 2026 Shamrock Rovers – Floriana FC 5–1 – –
7 Tem 2026 Floriana FC – Shamrock Rovers 2–0 – –
3 Tem 2026 Sligo Rovers – Shamrock Rovers 1–2 45' 6.1
26 Haz 2026 Shamrock Rovers – Galway United 3–1 90' 6.9

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 80k €
  1. Transfer 80k €
  2. Bonservissiz
  3. Newry U18 Yeni kulüp: Newry City
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,85
Son maç puanı6,330 Eki 2026
Kaçırılan maç61 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,85 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,3 6,7 6,9 8,8 8,5 6,7 6,3 6,4 8,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier Division Shamrock Rovers 31 (18) 1.487 10 6 6,81
2026 FAI Cup Shamrock Rovers 1 (0) 49 2 1 8,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

NIFL Premiership 2024 · forvetler arasında yüzdelik (37 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 82 xG 53 Şut 61 xA 77 Kilit pas 80 Başarılı çalım 72 Kazanılan hava topu 34 Reyting 82

34 maç · 2.562 dk

John McGovern: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,46
82
xG / 90 dk 0,34
53
Şut / 90 dk 2,21
61
xA / 90 dk 0,09
77
Kilit pas / 90 dk 0,95
80
Başarılı çalım / 90 dk 2,21
72
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,62
34
Reyting 7,05
82

Nasıl hesaplıyoruz?