OrcaScore
2

Defans

Joel Waterman

Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.272 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,04
Asist
0
Ortalama reyting
6,87
Yaş30
Doğum tarihi24 Oca 1996
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,4 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 19
Dakika1.822
Reyting6,86
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet1.494 · %91
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası23 / 23
Kazanılan ikili mücadele61 / 112
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,60 / 0,64
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top78
İsabetli orta1
Topla buluşma1.722
Top kaybı154
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu20
Kazanılan yer ikilisi41
Uzaklaştırma85
Top kazanma88
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul21
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)162,81
En yüksek hız (km/sa)35,65
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet234 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele11 / 18
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta1
Topla buluşma261
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma5
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet130 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma149
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma5
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik45
Taktik54
Savunma67
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Canada17 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Portland Timbers – Houston Dynamo 3–1 90' 7.7
29 Eki 2026 St.Louis City – Portland Timbers 2–3 90' 6.3
25 Eki 2026 Portland Timbers – Charlotte 3–2 90' 7.1
18 Eki 2026 Portland Timbers – Colorado Rapids 0–0 90' 7.2
15 Eki 2026 LA Galaxy – Portland Timbers 2–0 90' 7.2
11 Eki 2026 Sporting Kansas City – Portland Timbers 3–3 90' 6.3
20 Eyl 2026 Portland Timbers – Atlanta United 0–1 90' 7.5
13 Eyl 2026 FC Dallas – Portland Timbers 2–1 90' 7.0
10 Eyl 2026 Portland Timbers – St.Louis City 2–2 – –
6 Eyl 2026 Portland Timbers – Minnesota United 5–4 9' 6.2
29 Ağu 2026 Seattle Sounders FC – Chicago Fire 2–2 – –
26 Ağu 2026 CF Monterrey – Chicago Fire 2–1 90' 6.7
23 Ağu 2026 New York Red Bulls – Chicago Fire 1–1 90' 6.6
20 Ağu 2026 Orlando City SC – Chicago Fire 1–2 90' 7.4
17 Ağu 2026 Chicago Fire – Portland Timbers 2–1 – –

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 600k €
  1. Chicago Yeni kulüp: Portland
    Transfer 85k €
  2. Montréal Yeni kulüp: Chicago
    Transfer 430k €
  3. Cavalry Yeni kulüp: Montréal
    Transfer 85k €
  4. TWU Spartans Yeni kulüp: Cavalry
    Transfer
  5. TSS Rovers Yeni kulüp: TWU Spartans
    Kiralık dönüşü
  6. TWU Spartans Yeni kulüp: TSS Rovers
    Kiralık
  7. Kitsap Pumas SC Yeni kulüp: TWU Spartans
    Kiralık dönüşü
  8. TWU Spartans Yeni kulüp: Kitsap Pumas SC
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,329 Eki 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 6,82 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 7,1 7,2 7,2 6,3 7,5 7,0 6,2 6,7 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Portland Timbers 24 (19) 1.822 1 0 6,86
2026 Leagues Cup Chicago Fire 3 (3) 270 0 0 6,93
2026 US Open Cup Chicago Fire 2 (2) 180 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 33 Pas arası 47 Uzaklaştırma 41 Kazanılan hava topu 44 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 91 İlerletici top taşıma 36 Reyting 66

5 maç · 369 dk

Joel Waterman: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,22
33
Pas arası / 90 dk 1,22
47
Uzaklaştırma / 90 dk 2,93
41
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,98
44
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %92,7
91
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,49
36
Reyting 6,94
66

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?