OrcaScore
11

Orta saha

Joel Tabiner

Takip et Karşılaştır
Maç
15
937 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,38
Asist
4
Ortalama reyting
6,64
Yaş22
Doğum tarihi30 Kas 2003
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri140 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 12
Dakika909
Reyting6,64
Gol / Asist0 / 4
Şut (isabetli)11 (1)
Pas · isabet239 · %79
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele33 / 89
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,55 / 1,30
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta6
Topla buluşma417
Top kaybı134
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma12
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul15
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)107,98
En yüksek hız (km/sa)33,99
Maç / İlk 111 / 0
Dakika28
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet15 · %80
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 3
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma21
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik47
Taktik34
Savunma39
Yaratıcılık53

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Crewe Alexandra – Barnet 1–1 64' 6.5
24 Eki 2026 Chesterfield – Crewe Alexandra 5–1 45' 6.2
20 Eki 2026 Exeter City – Crewe Alexandra 2–0 90' 6.1
17 Eki 2026 Crewe Alexandra – Rochdale 3–2 75' 6.1
10 Eki 2026 Swindon Town – Crewe Alexandra 0–1 59' 6.2
3 Eki 2026 Crewe Alexandra – Bristol Rovers 3–1 50' 6.3
26 Eyl 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 84' 6.5
19 Eyl 2026 Crewe Alexandra – Shrewsbury 1–1 86' 7.6
12 Eyl 2026 Colchester United – Crewe Alexandra 1–1 75' 6.3
5 Eyl 2026 Crewe Alexandra – York City 1–1 28' 6.6
1 Eyl 2026 Crewe Alexandra – Walsall 2–2 58' 6.8
29 Ağu 2026 Port Vale – Crewe Alexandra 0–0 87' 6.6
22 Ağu 2026 Crewe Alexandra – Northampton Town 1–0 75' 6.8
15 Ağu 2026 Crawley Town – Crewe Alexandra 0–1 33' 8.3
8 Ağu 2026 Crewe Alexandra – Accrington 2–1 28' 6.7

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 2 kayıt
  1. Crewe U18 Yeni kulüp: Crewe
    Transfer
  2. Crewe U18 Yeni kulüp: Leek
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)15
Ortalama puan6,64
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,64 Ağu 2026 Eyl 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,2 6,1 6,1 6,2 6,3 6,5 7,6 6,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Crewe Alexandra 14 (12) 909 0 4 6,64
2026 EFL Cup Crewe Alexandra 1 (0) 28 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (121 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 34 Kilit pas 62 Başarılı pas 32 Pas isabeti 61 İlerletici top taşıma 83 Başarılı çalım 72 Top kapma + pas arası 10 Reyting 37

8 maç · 543 dk

Joel Tabiner: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
34
Kilit pas / 90 dk 1,33
62
Başarılı pas / 90 dk 17,2
32
Pas isabeti %75,9
61
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,65
83
Başarılı çalım / 90 dk 0,99
72
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,16
10
Reyting 6,69
37

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?