OrcaScore
19

Forvet

Joe Westley

  • Dundee FC
  • England
  • 22 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
8
561 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,80
Asist
0
Ortalama reyting
6,66
Yaş22
Doğum tarihi18 Eki 2004
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri325 B €
Sözleşme bitişi31 May 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Ankle Injury · Eksik Bitti: 14 Eki 2026
  • Sakatlık Ankle Injury · Oynamıyor 3 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 29 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 7
Dakika561
Reyting6,66
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)16 (7)
Pas · isabet82 · %71
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele21 / 73
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist3,39 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%19
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma156
Top kaybı43
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma11
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)48,21
En yüksek hız (km/sa)33,77
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,30
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik45
Taktik47
Savunma35
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Eki 2026 Dundee FC – Kilmarnock 3–1 25' 6.6
19 Eyl 2026 Dundee FC – Motherwell 2–1 86' 7.3
6 Eyl 2026 Heart of Midlothian – Dundee FC 2–1 10' 6.6
2 Eyl 2026 Dundee FC – St. Johnstone 1–1 90' 6.8
30 Ağu 2026 Dundee FC – Hibernian 1–2 90' 6.8
22 Ağu 2026 Dundee United – Dundee FC 0–2 89' 6.0
15 Ağu 2026 Aberdeen – Dundee FC 3–0 90' 6.3
8 Ağu 2026 Dundee FC – Aberdeen 2–0 81' 7.0
3 Ağu 2026 Celtic – Dundee FC 1–0 90' 6.2
25 Tem 2026 Dundee FC – Clyde FC 4–0 – –
21 Tem 2026 Ross County – Dundee FC 8–7 – –
18 Tem 2026 Dundee FC – Everton 0–4 – –
14 Tem 2026 Annan Athletic – Dundee FC 0–5 – –
11 Tem 2026 Dundee FC – Airdrieonians 4–2 – –
17 May 2026 Dundee FC – Aberdeen 3–2 77' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt
  1. Burnley U21 Yeni kulüp: Dundee
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Burnley U21 Yeni kulüp: Swindon
    Kiralık
  3. Burnley U21 Yeni kulüp: Rochdale
    Kiralık
  4. Burnley U21 Yeni kulüp: Fylde
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)21
Ortalama puan6,68
Son maç puanı6,628 Eki 2026
Kaçırılan maç3
5 6 7 8 6,68 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,3 6,6 6,8 6,8 6,0 6,3 7,0 6,2 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Dundee FC 8 (7) 561 3 0 6,66
2026 Scottish League Cup Dundee FC – – 2 – 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2024 · forvetler arasında yüzdelik (140 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 91 xG 50 Şut 80 xA 50 Kilit pas 57 Başarılı çalım 45 Kazanılan hava topu 61 Reyting 23

17 maç · 493 dk

Joe Westley: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,55
91
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,56
80
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,91
57
Başarılı çalım / 90 dk 0,55
45
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,56
61
Reyting 6,68
23

Nasıl hesaplıyoruz?