OrcaScore
9

Forvet

Joe Hugill

  • Kilmarnock
  • England
  • 23 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
1.066 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,51
Asist
2
Ortalama reyting
6,49
Yaş23
Doğum tarihi19 Eki 2003
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri420 B €
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 12
Dakika1.066
Reyting6,49
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)25 (13)
Pas · isabet140 · %68
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele27 / 115
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist3,26 / 0,90
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma298
Top kaybı113
Top kaptırma18
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma11
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul14
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)103,18
En yüksek hız (km/sa)35,24
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,50
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum66
Teknik52
Taktik50
Savunma31
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

161415

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Celtic – Kilmarnock – – –
31 Eki 2026 Kilmarnock – St. Johnstone 2–2 90' 7.3
28 Eki 2026 Dundee FC – Kilmarnock 3–1 90' 6.7
24 Eki 2026 Falkirk FC – Kilmarnock 3–0 76' 6.4
17 Eki 2026 Kilmarnock – Motherwell 3–2 90' 6.6
10 Eki 2026 Rangers – Kilmarnock 3–1 90' 6.4
19 Eyl 2026 Kilmarnock – Heart of Midlothian 1–1 90' 5.8
15 Eyl 2026 Hibernian – Kilmarnock 0–1 90' 6.4
12 Eyl 2026 Kilmarnock – Aberdeen 2–4 120' 6.4
5 Eyl 2026 Aberdeen – Kilmarnock 0–0 90' 6.5
2 Eyl 2026 Kilmarnock – St. Mirren 0–1 90' 6.3
29 Ağu 2026 Kilmarnock – Dundee United 0–4 90' 5.8
14 Ağu 2026 Kilmarnock – Ayr United 3–2 90' 6.6
9 Ağu 2026 Kilmarnock – Celtic 1–5 90' 6.2
2 Ağu 2026 St. Johnstone – Kilmarnock 4–3 90' 7.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 6 kayıt
  1. Man Utd U21 Yeni kulüp: Kilmarnock
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Man Utd U21 Yeni kulüp: Barnet
    Kiralık
  3. Man Utd U21 Yeni kulüp: Carlisle
    Kiralık
  4. Man Utd U21 Yeni kulüp: Wigan
    Kiralık
  5. Man Utd U21 Yeni kulüp: Burton
    Kiralık
  6. Man Utd U21 Yeni kulüp: Altrincham
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan6,62
Son maç puanı7,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,62 Ara 2025 May 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,7 6,4 6,6 6,4 5,8 6,4 6,4 6,5 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Scottish Premiership Kilmarnock 12 (12) 1.066 2 2 6,49
2026 Scottish League Cup Kilmarnock – – 2 – 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2024 · forvetler arasında yüzdelik (140 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 42 xG 50 Şut 90 xA 50 Kilit pas 20 Başarılı çalım 4 Kazanılan hava topu 50 Reyting 55

17 maç · 857 dk

Joe Hugill: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,21
42
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,94
90
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,53
20
Başarılı çalım / 90 dk 0,11
4
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,10
50
Reyting 6,78
55

Nasıl hesaplıyoruz?