OrcaScore
8

Orta saha

João Moutinho

  • Sporting Braga
  • Portugal
  • 40 yaş
  • 171 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
13
956 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,11
Yaş40
Doğum tarihi8 Eyl 1986
Boy171 cm
Kilo61 kg
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri315 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika165
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet175 · %92
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,08 / 0,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma203
Top kaybı19
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma5
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,49
En yüksek hız (km/sa)28,34
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet74 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma86
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma3
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1110 / 8
Dakika701
Reyting7,11
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet652 · %91
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası15 / 12
Kazanılan ikili mücadele37 / 63
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,15 / 0,83
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta5
Topla buluşma752
Top kaybı80
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi27
Uzaklaştırma6
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)80,71
En yüksek hız (km/sa)29,52

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik54
Taktik54
Savunma51
Yaratıcılık52

Milli takım

  • Portugal146 maç · 7 gol · ilk maç Ağu 2005

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Rio Ave – Sporting Braga – – –
5 Kas 2026 AGF – Sporting Braga – – –
1 Kas 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–0 90' 7.2
29 Eki 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–5 90' 7.4
25 Eki 2026 CD Nacional – Sporting Braga 1–0 45' 7.4
22 Eki 2026 Sporting Braga – KAA Gent 2–0 90' 7.3
19 Eki 2026 Sporting Braga – Gil Vicente 1–2 66' 6.9
15 Eki 2026 FC København – Sporting Braga 3–0 75' 6.6
9 Eki 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 74' 7.2
20 Eyl 2026 Santa Clara – Sporting Braga 0–0 65' 6.9
14 Eyl 2026 Sporting Braga – Estoril Praia 1–0 90' 7.7
10 Eyl 2026 CF Estrela Amadora – Sporting Braga 2–1 90' 6.4
5 Eyl 2026 FC Alverca – Sporting Braga 1–2 90' 7.3
31 Ağu 2026 Sporting Braga – Vitória SC 1–0 90' 7.0
27 Ağu 2026 FK Austria Wien – Sporting Braga 0–0 90' 6.8

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 41.6M €
  1. Wolves Yeni kulüp: Braga
    Bonservissiz
  2. Monaco Yeni kulüp: Wolves
    Transfer 5.6M €
  3. Porto Yeni kulüp: Monaco
    Transfer 25M €
  4. Sporting Yeni kulüp: Porto
    Transfer 11M €
  5. Sporting U19 Yeni kulüp: Sporting
    Transfer
  6. Portimonense Yt Yeni kulüp: Portimonense 15
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,97
Son maç puanı7,21 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,97 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 7,4 7,4 7,3 6,9 6,6 7,2 6,9 7,7 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Sporting Braga 10 (8) 701 0 0 7,11
2026 UEFA Conference League Sporting Braga 2 (2) 165 0 0 6,95
2026 Taça da Liga Sporting Braga 1 (1) 90 0 0 7,40

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 52 Kilit pas 68 Başarılı pas 99 Pas isabeti 93 İlerletici top taşıma 21 Başarılı çalım 51 Top kapma + pas arası 73 Reyting 73

5 maç · 425 dk

João Moutinho: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,10
52
Kilit pas / 90 dk 1,48
68
Başarılı pas / 90 dk 78,8
99
Pas isabeti %90,7
93
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,42
21
Başarılı çalım / 90 dk 0,64
51
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,18
73
Reyting 7,06
73

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?