OrcaScore
16

Orta saha

João Gamboa

Takip et Karşılaştır
Maç
24
1.239 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,75
Yaş30
Doğum tarihi31 Ağu 1996
Boy187 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri415 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika194
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet64 · %78
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 5
Kazanılan ikili mücadele11 / 18
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma92
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma5
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,12
En yüksek hız (km/sa)35,04
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet61 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma1
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Maç / İlk 1120 / 10
Dakika955
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)19 (6)
Pas · isabet479 · %84
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası10 / 7
Kazanılan ikili mücadele42 / 86
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat4
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top19
İsabetli orta2
Topla buluşma624
Top kaybı100
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu17
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma27
Top kazanma28
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)91,51
En yüksek hız (km/sa)33,11

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum42
Teknik45
Taktik48
Savunma57
Yaratıcılık41

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Johor Darul Ta'zim 2–0 – –
31 Eki 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Daejeon Hana Citizen 0–0 57' 6.6
27 Eki 2026 Beijing Guoan – Jeonbuk Hyundai Motors 2–2 90' 6.6
24 Eki 2026 FC Anyang – Jeonbuk Hyundai Motors 1–1 73' 7.2
18 Eki 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Jeju SK 3–2 74' 6.0
14 Eki 2026 Vissel Kobe – Jeonbuk Hyundai Motors 2–0 18' 6.6
9 Eki 2026 Daejeon Hana Citizen – Jeonbuk Hyundai Motors 2–1 77' 7.0
20 Eyl 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Gwangju FC 2–2 89' 6.9
16 Eyl 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Kashiwa Reysol 2–1 86' 6.7
12 Eyl 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – FC Seoul 1–2 90' 6.0
9 Eyl 2026 Gangwon FC – Jeonbuk Hyundai Motors 1–1 90' 7.5
5 Eyl 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Pohang Steelers 2–0 90' 6.8
30 Ağu 2026 Incheon United – Jeonbuk Hyundai Motors 1–1 85' 6.7
25 Ağu 2026 Gimcheon Sangmu FC – Jeonbuk Hyundai Motors 0–0 – –
22 Ağu 2026 Jeonbuk Hyundai Motors – Ulsan HD 1–0 14' 6.8

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt
  1. Pogoń Yeni kulüp: Jeonbuk
    Transfer Belirtilmemiş
  2. OH Leuven Yeni kulüp: Pogoń
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Estoril Yeni kulüp: OH Leuven
    Kiralık dönüşü
  4. OH Leuven Yeni kulüp: Estoril
    Kiralık
  5. Estoril Yeni kulüp: OH Leuven
    Bonservissiz
  6. Marítimo Yeni kulüp: Estoril
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Chaves Yeni kulüp: Marítimo
    Kiralık dönüşü
  8. Marítimo Yeni kulüp: Chaves
    Kiralık
  9. Braga Yeni kulüp: Marítimo
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Braga B Yeni kulüp: Braga
    Transfer
  11. Braga U19 Yeni kulüp: Braga B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)22
Ortalama puan6,74
Son maç puanı6,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,74 Mar 2026 Eyl 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,6 7,2 6,0 6,6 7,0 6,9 6,7 6,0 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 K League 1 Jeonbuk Hyundai Motors 20 (10) 955 0 0 6,76
2026 AFC Champions League Elite Jeonbuk Hyundai Motors 3 (2) 194 0 0 6,63
2026 K3 League Jeonbuk FC II 1 (1) 90 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Ekstraklasa 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (173 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 11 Başarılı pas 66 Pas isabeti 50 İlerletici top taşıma 43 Başarılı çalım 33 Top kapma + pas arası 74 Reyting 41

32 maç · 1.726 dk

João Gamboa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,57
11
Başarılı pas / 90 dk 31,6
66
Pas isabeti %79,4
50
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
43
Başarılı çalım / 90 dk 0,52
33
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,18
74
Reyting 6,84
41

Nasıl hesaplıyoruz?