OrcaScore
28

Defans

Jhon Gamboa

  • Envigado FC
  • Colombia
  • 25 yaş
  • 194 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
34
3.060 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
1
Ortalama reyting
7,11
Yaş25
Doğum tarihi20 Mar 2001
Boy194 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri360 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1134 / 34
Dakika3.060
Reyting7,11
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)16 (5)
Pas · isabet1.455 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele240 / 383
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%19
İsabetli uzun top123
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu135
Uzaklaştırma178
Top kazanma370
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul24
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç17

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik41
Taktik51
Savunma66
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Güçlü yönler

2516

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Envigado FC – Independiente Valle del Cauca 2–0 90' 7.2
24 Eki 2026 Patriotas – Envigado FC 0–2 90' 8.1
18 Eki 2026 Envigado FC – Barranquilla FC 1–0 90' 6.5
15 Eki 2026 Envigado FC – Real Santander 1–1 90' 6.7
11 Eki 2026 Envigado FC – Internacional de Palmira 1–1 90' 7.4
6 Eki 2026 Bogotá FC – Envigado FC 3–3 90' 6.0
1 Eki 2026 Envigado FC – Orsomarso SC 0–0 90' 7.6
27 Eyl 2026 Envigado FC – Atlético Cali 3–0 90' 8.1
22 Eyl 2026 Real Cartagena – Envigado FC 0–0 90' 7.2
12 Eyl 2026 Envigado FC – Leones FC 1–1 90' 7.4
6 Eyl 2026 Boca Juniors de Cali – Envigado FC 2–2 90' 7.1
1 Eyl 2026 Envigado FC – Unión Magdalena 0–1 90' 6.7
24 Ağu 2026 Deportes Quindío – Envigado FC 1–0 90' 6.7
19 Ağu 2026 Tigres FC – Envigado FC 2–1 90' 6.0
3 Ağu 2026 Independiente Valle del Cauca – Envigado FC 1–1 90' 7.0

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 3 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Envigado
    Transfer
  2. Quindío Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Patriotas U20 Yeni kulüp: Quindío
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan7,07
Son maç puanı7,229 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,07 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 8,1 6,5 6,7 7,4 6,0 7,6 8,1 7,2 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Categoría Primera B Envigado FC 34 (34) 3.060 3 1 7,12

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Categoría Primera B 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (65 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 59 Pas arası 6 Uzaklaştırma 78 Kazanılan hava topu 99 İkili mücadele başarısı 85 Pas isabeti 45 İlerletici top taşıma 50 Reyting 58

7 maç · 630 dk

Jhon Gamboa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,14
59
Pas arası / 90 dk 1,00
6
Uzaklaştırma / 90 dk 5,43
78
Kazanılan hava topu / 90 dk 5,43
99
İkili mücadele başarısı %65,8
85
Pas isabeti %81,2
45
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Reyting 7,03
58

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?