OrcaScore
20

Defans

Jesús Gallardo

  • CD Toluca
  • Mexico
  • 32 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.548 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,23
Asist
2
Ortalama reyting
6,94
Yaş32
Doğum tarihi15 Ağu 1994
Boy176 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 10
Dakika969
Reyting6,80
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)16 (4)
Pas · isabet506 · %81
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası18 / 12
Kazanılan ikili mücadele42 / 106
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,10 / 1,49
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top29
İsabetli orta8
Topla buluşma749
Top kaybı158
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma23
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul23
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 6
Dakika534
Reyting7,33
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)15 (8)
Pas · isabet270 · %88
Kilit pas15
Top kapma / Pas arası13 / 7
Kazanılan ikili mücadele24 / 51
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,48 / 0,61
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top14
İsabetli orta10
Topla buluşma411
Top kaybı65
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma12
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet35 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma42
Top kaybı10
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma1
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum47
Teknik49
Taktik52
Savunma63
Yaratıcılık54

Milli takım

  • Mexico130 maç · 3 gol · ilk maç Eki 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Club América – CD Toluca 2–2 90' 6.2
25 Eki 2026 Club León – CD Toluca 1–1 90' 6.7
22 Eki 2026 CD Toluca – Club Tijuana 2–2 90' 6.2
18 Eki 2026 CD Toluca – San Luis 1–1 90' 7.3
10 Eki 2026 Tigres UANL – CD Toluca 3–2 90' 6.8
7 Eki 2026 Mexico – Chile 0–2 64' 6.4
4 Eki 2026 USA – Mexico 3–0 45' 5.9
30 Eyl 2026 Mexico – Peru 1–1 – –
27 Eyl 2026 Mexico – Colombia 1–1 64' 7.3
21 Eyl 2026 CD Toluca – Santos 2–3 90' 6.1
16 Eyl 2026 Club Puebla – CD Toluca 0–1 90' 7.2
13 Eyl 2026 CD Toluca – Atlas FC 5–2 90' 6.2
7 Eyl 2026 CD Toluca – Monterrey 2–0 90' 6.8
3 Eyl 2026 CD Toluca – Club León 2–0 84' 7.0
31 Ağu 2026 CD Toluca – FC Juárez 4–0 45' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 9.9M €
  1. Monterrey Yeni kulüp: Toluca
    Transfer 4.7M €
  2. Pumas Yeni kulüp: Monterrey
    Transfer 5.2M €
  3. Pumas UNAM Premier Yeni kulüp: Pumas
    Transfer
  4. Pumas Yeni kulüp: Pumas UNAM Premier
    Transfer
  5. Pumas U20 Yeni kulüp: Pumas
    Transfer
  6. Bilinmeyen kulüp Yeni kulüp: Pumas UNAM Premier
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)58
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,21 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,94 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,7 6,2 7,3 6,8 6,4 5,9 7,3 6,1 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura CD Toluca 12 (10) 969 1 1 6,80
2026 Leagues Cup CD Toluca 6 (6) 534 1 1 7,33
2026 MLS All Star Game Liga MX All Stars 1 (1) 45 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Clausura 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (118 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 44 Pas arası 28 Uzaklaştırma 38 Kazanılan hava topu 41 İkili mücadele başarısı 27 Pas isabeti 39 İlerletici top taşıma 48 Reyting 94

21 maç · 1.657 dk

Jesús Gallardo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,79
44
Pas arası / 90 dk 0,87
28
Uzaklaştırma / 90 dk 3,15
38
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,19
41
İkili mücadele başarısı %52,1
27
Pas isabeti %82,8
39
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Reyting 7,11
94

Nasıl hesaplıyoruz?