OrcaScore
35

Orta saha

Jesper Lindstrøm

Sakat — Muscle Injury · Dönüş: 14 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
8
427 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,84
Asist
2
Ortalama reyting
7,36
Yaş26
Doğum tarihi29 Şub 2000
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 30 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 14 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 3
Dakika259
Reyting7,70
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)9 (5)
Pas · isabet104 · %77
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası6 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 41
Başarılı çalım8
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,03 / 0,87
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma181
Top kaybı57
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma4
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)29,02
En yüksek hız (km/sa)30,77
Maç / İlk 112 / 0
Dakika50
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet25 · %84
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika118
Reyting7,30
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet53 · %75
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele6 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,82 / 0,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma85
Top kaybı24
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)14,07
En yüksek hız (km/sa)33,26

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum52
Teknik43
Taktik41
Savunma36
Yaratıcılık54

Milli takım

  • Denmark18 maç · 1 gol · ilk maç Kas 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Eki 2026 Schwarz-Weiß Bregenz – Red Bull Salzburg 2–3 15' 6.6
25 Eki 2026 LASK – Red Bull Salzburg 1–3 83' 8.1
22 Eki 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 45' 7.7
18 Eki 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 90' 10.0
15 Eki 2026 Red Bull Salzburg – AC Milan 0–4 73' 6.9
10 Eki 2026 Grazer AK 1902 – Red Bull Salzburg 0–0 54' 6.5
20 Eyl 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 – –
17 Eyl 2026 Levski Sofia – Red Bull Salzburg 0–1 – –
11 Eyl 2026 SV Ried – Red Bull Salzburg 1–1 32' 6.2
6 Eyl 2026 SKN St. Pölten – Red Bull Salzburg 0–3 35' 6.9
22 Tem 2026 SSC Napoli – Arezzo 1–3 – –
25 May 2026 SC Paderborn 07 – VfL Wolfsburg 2–1 22' 6.5
21 May 2026 VfL Wolfsburg – SC Paderborn 07 0–0 25' 6.5
16 May 2026 FC St. Pauli – VfL Wolfsburg 1–3 – –
9 May 2026 VfL Wolfsburg – FC Bayern München 0–1 1' –

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 37M €
  1. RB Salzburg Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  2. Napoli Yeni kulüp: RB Salzburg
    Kiralık
  3. Wolfsburg Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  4. Napoli Yeni kulüp: Wolfsburg
    Kiralık
  5. Everton Yeni kulüp: Napoli
    Kiralık dönüşü
  6. Napoli Yeni kulüp: Everton
    Kiralık
  7. Frankfurt Yeni kulüp: Napoli
    Transfer 30M €
  8. Brøndby Yeni kulüp: Frankfurt
    Transfer 7M €
  9. Brøndby IF U19 Yeni kulüp: Brøndby
    Transfer
  10. Bonservissiz
  11. Taastrup B70 Yeni kulüp: Brøndby Strand IK
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 28 Eki 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan6,80
Son maç puanı8,125 Eki 2026
Kaçırılan maç43 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,80 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 8,1

Son 10 maç

8,1 7,7 10,0 6,9 6,5 6,2 6,9 6,5 6,5 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg 4 (3) 259 1 2 7,70
2026 UEFA Europa League Red Bull Salzburg 2 (1) 118 1 0 7,30
2026 ÖFB Cup Red Bull Salzburg 2 (0) 50 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (176 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 68 Kilit pas 61 Başarılı pas 10 Pas isabeti 19 İlerletici top taşıma 42 Başarılı çalım 31 Top kapma + pas arası 83 Reyting 17

25 maç · 1.245 dk

Jesper Lindstrøm: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
68
Kilit pas / 90 dk 1,37
61
Başarılı pas / 90 dk 19,8
10
Pas isabeti %78,7
19
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
42
Başarılı çalım / 90 dk 0,58
31
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,12
83
Reyting 6,69
17

Nasıl hesaplıyoruz?