OrcaScore
24

Defans

Jeison Angulo

Sakat — Muscle Injury · Dönüş: 20 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
21
1.261 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
1
Ortalama reyting
6,54
Yaş30
Doğum tarihi27 Haz 1996
Boy182 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri52 B €

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 11 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 20 Kas 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Eksik Bitti: 30 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 9
Dakika977
Reyting6,51
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet391 · %80
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası10 / 15
Kazanılan ikili mücadele18 / 52
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,11 / 0,81
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top17
İsabetli orta6
Topla buluşma583
Top kaybı131
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma30
Top kazanma40
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul14
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)92,67
En yüksek hız (km/sa)36,23
Maç / İlk 114 / 2
Dakika193
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet77 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma126
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma9
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,73
En yüksek hız (km/sa)30,03
Maç / İlk 112 / 1
Dakika91
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet26 · %62
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma41
Top kaybı14
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,46
En yüksek hız (km/sa)31,89

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik37
Taktik47
Savunma62
Yaratıcılık39

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eyl 2026 Deportivo Pereira – Independiente Santa Fe 1–2 – –
26 Eyl 2026 Unión Magdalena – Independiente Santa Fe 1–1 90' 6.8
23 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Deportivo Cali 0–1 16' 6.7
20 Eyl 2026 Alianza Valledupar FC – Independiente Santa Fe 1–4 90' 6.7
16 Eyl 2026 Vasco da Gama – Independiente Santa Fe 2–0 – –
12 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Deportes Tolima 1–0 90' 6.5
9 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Vasco da Gama 0–0 15' 6.6
6 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Fortaleza FC 2–2 90' 6.5
30 Ağu 2026 Junior Barranquilla – Independiente Santa Fe 1–1 90' 6.8
27 Ağu 2026 River Plate – Independiente Santa Fe 8–9 10' 6.0
23 Ağu 2026 Independiente Santa Fe – América de Cali 0–0 90' 6.4
20 Ağu 2026 Independiente Santa Fe – River Plate 0–0 – –
8 Ağu 2026 Independiente Santa Fe – Boyacá Chicó FC 2–0 63' 6.5
6 Ağu 2026 Independiente Santa Fe – Unión Magdalena 2–0 – –
3 Ağu 2026 Independiente Santa Fe – Once Caldas 2–2 90' 6.0

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 9 kayıt
  1. Tolima Yeni kulüp: Santa Fe
    Bonservissiz
  2. Transfer Belirtilmemiş
  3. Transfer Belirtilmemiş
  4. Pumas Yeni kulüp: Dep. Cali
    Kiralık dönüşü
  5. Dep. Cali Yeni kulüp: Pumas
    Kiralık
  6. Dep. Cali Yeni kulüp: Internacional
    Bonservissiz
  7. Internacional Yeni kulüp: Dep. Cali
    Kiralık dönüşü
  8. Dep. Cali Yeni kulüp: Internacional
    Kiralık
  9. Dep. Cali U20 Yeni kulüp: Dep. Cali
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 24 Eki 2026
Maç (12 ay)24
Ortalama puan6,60
Son maç puanı6,826 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,60 Kas 2025 Tem 2026 Eyl 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,7 6,7 6,5 6,6 6,5 6,8 6,0 6,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera A Independiente Santa Fe 15 (9) 977 0 1 6,51
2026 CONMEBOL Sudamericana Independiente Santa Fe 4 (2) 193 0 0 6,68
2026 CONMEBOL Libertadores Independiente Santa Fe 2 (1) 91 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (104 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 30 Pas arası 72 Uzaklaştırma 56 Kazanılan hava topu 48 İkili mücadele başarısı 5 Pas isabeti 44 İlerletici top taşıma 8 Reyting 34

6 maç · 466 dk

Jeison Angulo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,97
30
Pas arası / 90 dk 1,16
72
Uzaklaştırma / 90 dk 3,48
56
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,77
48
İkili mücadele başarısı %36,0
5
Pas isabeti %82,1
44
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
8
Reyting 6,60
34

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?