OrcaScore
17

Orta saha

Jearl Margaritha

  • SK Beveren
  • Curacao
  • 26 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
13
746 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,48
Asist
2
Ortalama reyting
6,75
Yaş26
Doğum tarihi10 Nis 2000
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri1,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 6
Dakika560
Reyting6,91
Gol / Asist2 / 2
Şut (isabetli)17 (8)
Pas · isabet150 · %82
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası7 / 5
Kazanılan ikili mücadele27 / 76
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,25 / 0,68
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta4
Topla buluşma311
Top kaybı108
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi26
Uzaklaştırma3
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)60,57
En yüksek hız (km/sa)36,18
Maç / İlk 112 / 2
Dakika147
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet50 · %78
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,29 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta4
Topla buluşma92
Top kaybı37
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 0
Dakika39
Reyting6,35
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet8 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma16
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)5,11
En yüksek hız (km/sa)30,88

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum59
Teknik54
Taktik36
Savunma35
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

2647

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Curaçao26 maç · 5 gol · ilk maç Eyl 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Kas 2026 Standard Liège – SK Beveren – – –
31 Eki 2026 SK Beveren – Royale Union Saint-Gilloise 1–2 89' 6.0
24 Eki 2026 KVC Westerlo – SK Beveren 4–4 75' 6.7
16 Eki 2026 SK Beveren – RSC Habay 3–0 – –
9 Eki 2026 SK Beveren – Lommel SK 1–3 62' 6.2
5 Eki 2026 Trinidad and Tobago – Curaçao 1–1 90' 7.1
2 Eki 2026 Curaçao – Trinidad and Tobago 1–0 – –
28 Eyl 2026 Curaçao – Nicaragua 6–1 – –
25 Eyl 2026 Costa Rica – Curaçao 3–4 57' 5.7
20 Eyl 2026 Kortrijk – SK Beveren 1–0 60' 6.2
12 Eyl 2026 SK Beveren – Sint-Truidense VV 2–0 90' 7.9
6 Eyl 2026 SK Beveren – Oud-Heverlee Leuven 3–0 89' 9.1
28 Ağu 2026 KRC Genk – SK Beveren 4–0 45' 6.8
22 Ağu 2026 SV Zulte Waregem – SK Beveren 4–0 27' 6.8
16 Ağu 2026 SK Beveren – RSC Anderlecht 1–0 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 400k €
  1. Phoenix Rising Yeni kulüp: Beveren
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Sabah Yeni kulüp: Phoenix Rising
    Bonservissiz
  3. TOP Oss Yeni kulüp: Sabah
    Transfer 400k €
  4. Almere City Yeni kulüp: TOP Oss
    Bonservissiz
  5. Emmen U19 Yeni kulüp: Hoogeveen
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,97 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,0

Son 10 maç

6,0 6,7 6,2 7,1 5,7 6,2 7,9 9,1 6,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League SK Beveren 9 (6) 560 2 2 6,91
2026 CONCACAF Nations League Curaçao 2 (2) 147 0 0 6,40
2026 FIFA World Cup Curaçao 2 (0) 39 0 0 6,35

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

USL Championship 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (208 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 74 Başarılı pas 24 Pas isabeti 67 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 100 Top kapma + pas arası 8 Reyting 89

10 maç · 774 dk

Jearl Margaritha: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,51
74
Başarılı pas / 90 dk 22,4
24
Pas isabeti %83,2
67
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,91
100
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,40
8
Reyting 7,11
89

Nasıl hesaplıyoruz?