OrcaScore
23

Defans

Javi Vázquez

  • Torreense
  • Spain
  • 26 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
8
692 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,39
Asist
3
Ortalama reyting
6,68
Yaş26
Doğum tarihi24 Eyl 2000
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 4
Dakika335
Reyting6,68
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet121 · %70
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası1 / 4
Kazanılan ikili mücadele13 / 20
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta12
Topla buluşma240
Top kaybı73
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma16
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,38
En yüksek hız (km/sa)35,65
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet39 · %67
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 6
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma72
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma7
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika267
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet66 · %64
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele13 / 21
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,46
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta7
Topla buluşma140
Top kaybı41
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma17
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)26,94
En yüksek hız (km/sa)33,98

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum50
Teknik56
Taktik47
Savunma58
Yaratıcılık60

Karakteristikler

Zayıf yönler

613

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Portimonense SAD – Torreense 0–0 – –
26 Eki 2026 Torreense – Amarante FC 1–0 – –
22 Eki 2026 Ferencváros TC – Torreense 4–1 90' 6.8
15 Eki 2026 Torreense – Sunderland 1–2 90' 6.3
10 Eki 2026 Tondela – Torreense 1–0 90' 7.2
17 Eyl 2026 Lillestrøm SK – Torreense 1–2 87' 7.0
11 Eyl 2026 Torreense – Leixões SC 0–0 – –
22 Ağu 2026 Lusitânia Lourosa – Torreense 2–2 90' 6.6
15 Ağu 2026 Torreense – Penafiel 2–2 65' 6.6
9 Ağu 2026 SC Farense – Torreense 2–1 90' 6.3
1 Ağu 2026 FC Porto – Torreense 1–0 90' 6.6
28 May 2026 Casa Pia – Torreense 2–0 90' 6.3
24 May 2026 Sporting CP – Torreense 1–2 104' 6.7
20 May 2026 Torreense – Casa Pia 0–0 90' 7.2
16 May 2026 Torreense – Vizela 4–0 – –

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt
  1. Lugo Yeni kulüp: Torreense
    Bonservissiz
  2. UD Ibiza Yeni kulüp: Lugo
    Bonservissiz
  3. Racing Club Yeni kulüp: UD Ibiza
    Kiralık dönüşü
  4. UD Ibiza Yeni kulüp: Racing Club
    Kiralık
  5. Sevilla Atl. Yeni kulüp: UD Ibiza
    Bonservissiz
  6. Sevilla U19 Yeni kulüp: Sevilla Atl.
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,93
Son maç puanı6,822 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,93 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,3 7,2 7,0 6,6 6,6 6,3 6,6 6,3 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal 2 Torreense 4 (4) 335 0 1 6,68
2026 UEFA Europa League Torreense 3 (3) 267 0 2 6,70
2026 Supertaça Torreense 1 (1) 90 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal 2 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (132 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 38 Pas arası 60 Uzaklaştırma 22 Kazanılan hava topu 18 İkili mücadele başarısı 38 Pas isabeti 12 İlerletici top taşıma 70 Reyting 91

30 maç · 2.686 dk

Javi Vázquez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,21
38
Pas arası / 90 dk 1,17
60
Uzaklaştırma / 90 dk 2,95
22
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,04
18
İkili mücadele başarısı %53,4
38
Pas isabeti %70,3
12
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,64
70
Reyting 7,07
91

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?