OrcaScore
3

Defans

Jason Davidson

Takip et Karşılaştır
Maç
10
990 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,09
Asist
1
Ortalama reyting
7,00
Yaş35
Doğum tarihi29 Haz 1991
Boy180 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri140 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting6,67
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet203 · %77
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 1
Kazanılan ikili mücadele17 / 32
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma253
Top kaybı53
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma19
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,82
En yüksek hız (km/sa)36,18
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet107 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top9
İsabetli orta0
Topla buluşma137
Top kaybı20
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma15
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,37
En yüksek hız (km/sa)28,96
Maç / İlk 115 / 5
Dakika540
Reyting7,30
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet345 · %76
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası8 / 1
Kazanılan ikili mücadele19 / 35
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top23
İsabetli orta2
Topla buluşma427
Top kaybı94
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma40
Top kazanma37
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik45
Taktik40
Savunma58
Yaratıcılık37

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Milli takım

  • Australia23 maç · 1 gol · ilk maç Ağu 2012

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 Melbourne Victory – Persib Bandung 1–2 90' 6.5
1 Kas 2026 Melbourne Victory – Central Coast Mariners 1–1 90' 7.0
24 Eki 2026 Melbourne Victory – Melbourne City 1–1 90' 6.7
18 Eki 2026 Wellington Phoenix – Melbourne Victory 2–1 90' 6.3
14 Eki 2026 Melbourne Victory – FC Seoul 3–0 – –
10 Eki 2026 South Melbourne FC – Melbourne Victory 5–4 120' 6.1
16 Eyl 2026 Thể Công - Viettel – Melbourne Victory 1–1 90' 7.0
9 Eyl 2026 Sydney FC – Melbourne Victory 0–2 90' 7.0
19 Ağu 2026 APIA Leichhardt FC – Melbourne Victory 0–1 120' 7.6
8 Ağu 2026 Western Sydney Wanderers – Melbourne Victory 3–4 120' 7.0
26 Tem 2026 Kingborough Lions – Melbourne Victory 0–4 90' 8.8
2 May 2026 Melbourne Victory – Sydney FC 0–1 90' 6.7
25 Nis 2026 Western Sydney Wanderers – Melbourne Victory 0–2 90' 7.3
17 Nis 2026 Melbourne Victory – Newcastle Jets 2–2 90' 8.3
11 Nis 2026 Auckland FC – Melbourne Victory 2–2 90' 6.2

Kariyer ve transferler

15 kulüp · 19 kayıt
  1. Bonservissiz
  2. Eupen Yeni kulüp: Panserraikos
    Bonservissiz
  3. Melbourne Victory Yeni kulüp: Eupen
    Bonservissiz
  4. Ulsan Yeni kulüp: Melbourne Victory
    Bonservissiz
  5. Perth Glory Yeni kulüp: Ulsan
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Rijeka Yeni kulüp: Perth Glory
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Olimpija Yeni kulüp: Rijeka
    Kiralık dönüşü
  8. Rijeka Yeni kulüp: Olimpija
    Kiralık
  9. Huddersfield Yeni kulüp: Rijeka
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Groningen Yeni kulüp: Huddersfield
    Kiralık dönüşü
  11. Huddersfield Yeni kulüp: Groningen
    Kiralık
  12. West Brom Yeni kulüp: Huddersfield
    Bonservissiz
  13. Heracles Yeni kulüp: West Brom
    Transfer Belirtilmemiş
  14. Takımsız Yeni kulüp: Heracles
    Transfer
  15. Paços de Ferreira Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  16. Kiralık dönüşü
  17. Kiralık
  18. Transfer
  19. Seiritsu HS Yeni kulüp: Hume City
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,92
Son maç puanı6,54 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,92 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,0 6,7 6,3 6,1 7,0 7,0 7,6 7,0 8,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Australia Cup Melbourne Victory 5 (5) 540 0 1 7,30
2026 A-League Men Melbourne Victory 3 (3) 270 0 0 6,67
2026 AFC Champions League Two Melbourne Victory 2 (2) 180 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Stoiximan Super League 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (112 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 30 Pas arası 28 Uzaklaştırma 58 Kazanılan hava topu 41 İkili mücadele başarısı 39 Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 44 Reyting 42

28 maç · 2.363 dk

Jason Davidson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,14
30
Pas arası / 90 dk 0,76
28
Uzaklaştırma / 90 dk 4,46
58
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,49
41
İkili mücadele başarısı %54,1
39
Pas isabeti %86,0
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
44
Reyting 6,85
42

Nasıl hesaplıyoruz?