OrcaScore
27

Orta saha

Jari Vandeputte

  • Cremonese
  • Belgium
  • 30 yaş
  • 174 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
11
804 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,34
Asist
3
Ortalama reyting
6,93
Yaş30
Doğum tarihi14 Şub 1996
Boy174 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika669
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 3
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet311 · %81
Kilit pas19
Top kapma / Pas arası8 / 2
Kazanılan ikili mücadele20 / 44
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,36 / 2,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top12
İsabetli orta10
Topla buluşma443
Top kaybı122
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi20
Uzaklaştırma5
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul11
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)67,20
En yüksek hız (km/sa)35,81
Maç / İlk 112 / 1
Dakika135
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet63 · %83
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 3
Kazanılan ikili mücadele6 / 14
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma85
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,48
En yüksek hız (km/sa)32,38

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum61
Teknik56
Taktik44
Savunma41
Yaratıcılık72

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 L.R. Vicenza – Cremonese – – –
31 Eki 2026 Cremonese – Benevento 2–0 62' 6.7
27 Eki 2026 Mantova – Cremonese 0–2 74' 8.0
24 Eki 2026 Cremonese – Juve Stabia 0–1 78' 6.6
17 Eki 2026 Pisa – Cremonese 3–1 72' 6.7
10 Eki 2026 Arezzo – Cremonese 0–0 68' 7.0
2 Eki 2026 Juventus – Cremonese 0–1 45' 7.4
12 Eyl 2026 Cesena – Cremonese 2–2 58' 6.5
6 Eyl 2026 Cremonese – Padova 3–1 77' 7.3
1 Eyl 2026 Parma – Cremonese 0–2 45' 6.9
28 Ağu 2026 Cremonese – Modena 0–3 90' 6.6
22 Ağu 2026 Empoli – Cremonese 1–0 90' 7.0
17 Ağu 2026 Cremonese – Sampdoria 2–0 90' 7.0
7 Ağu 2026 Hellas Verona – Cremonese 0–1 – –
29 Tem 2026 Cremonese – Cittadella 1–1 – –

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 3.8M €
  1. Catanzaro Yeni kulüp: Cremonese
    Transfer 3.3M €
  2. Cremonese Yeni kulüp: Catanzaro
    Kiralık dönüşü
  3. Catanzaro Yeni kulüp: Cremonese
    Kiralık
  4. Vicenza Yeni kulüp: Catanzaro
    Transfer 400k €
  5. Catanzaro Yeni kulüp: Vicenza
    Kiralık dönüşü
  6. Vicenza Yeni kulüp: Catanzaro
    Kiralık
  7. Viterbese Yeni kulüp: Vicenza
    Transfer 80k €
  8. Gent Yeni kulüp: Viterbese
    Bonservissiz
  9. Eindhoven Yeni kulüp: Gent
    Kiralık dönüşü
  10. Gent Yeni kulüp: Eindhoven
    Kiralık
  11. Roeselare Yeni kulüp: Gent
    Kiralık dönüşü
  12. Gent Yeni kulüp: Roeselare
    Kiralık
  13. KAA Gent Youth Yeni kulüp: Gent
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,87
Son maç puanı6,731 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,87 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 8,0 6,6 6,7 7,0 7,4 6,5 7,3 6,9 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie B Cremonese 9 (9) 669 0 3 6,93
2026 Coppa Italia Cremonese 2 (1) 135 0 0 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie B 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (198 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 100 Başarılı pas 60 Pas isabeti 43 İlerletici top taşıma 49 Başarılı çalım 52 Top kapma + pas arası 17 Reyting 96

39 maç · 2.291 dk

Jari Vandeputte: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 3,34
100
Başarılı pas / 90 dk 30,4
60
Pas isabeti %79,3
43
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
49
Başarılı çalım / 90 dk 0,71
52
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,69
17
Reyting 7,22
96

Nasıl hesaplıyoruz?