OrcaScore
9

Forvet

Janis Antiste

Sakat — Thigh Injury · Dönüş: 20 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
11
699 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,52
Asist
1
Ortalama reyting
6,86
Yaş24
Doğum tarihi18 Ağu 2002
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Thigh Injury · Oynamıyor 13 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 20 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 5
Dakika384
Reyting6,71
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet94 · %69
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası6 / 4
Kazanılan ikili mücadele32 / 64
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,59 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma153
Top kaybı43
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma2
Top kazanma16
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul7
Ofsayt7
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)44,68
En yüksek hız (km/sa)34,63
Maç / İlk 114 / 4
Dakika315
Reyting7,13
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet85 · %80
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele17 / 37
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,81 / 0,57
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma148
Top kaybı42
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma4
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)36,20
En yüksek hız (km/sa)33,79
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum60
Teknik52
Taktik45
Savunma36
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Güçlü yönler

1

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Górnik Zabrze – Wieczysta Kraków – – –
30 Eki 2026 Górnik Zabrze – Legia Warszawa 0–0 73' 7.1
27 Eki 2026 Piast Gliwice – Górnik Zabrze 1–3 – –
6 Eki 2026 Martinique – El Salvador 1–1 74' 7.7
3 Eki 2026 Martinique – Honduras 2–1 79' 7.2
29 Eyl 2026 Suriname – Martinique 2–1 78' 6.5
26 Eyl 2026 El Salvador – Martinique 3–1 84' 7.1
19 Eyl 2026 Motor Lublin – Górnik Zabrze 0–0 63' 6.3
15 Eyl 2026 MKS Korona Kielce – Górnik Zabrze 0–2 11' 6.6
12 Eyl 2026 Górnik Zabrze – Lech Poznań 2–1 60' 6.3
6 Eyl 2026 KS Cracovia – Górnik Zabrze 0–1 62' 6.6
3 Eyl 2026 Raków Częstochowa – Górnik Zabrze 1–2 84' 7.5
30 Ağu 2026 Górnik Zabrze – GKS Katowice 2–3 31' 6.6
27 Ağu 2026 AS Monaco – Górnik Zabrze 4–1 22' 7.4
20 Ağu 2026 Górnik Zabrze – AS Monaco 2–3 9' 6.5

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 10.3M €
  1. Górnik Yeni kulüp: Sassuolo
    Kiralık dönüşü
  2. Sassuolo Yeni kulüp: Górnik
    Kiralık
  3. Rapid Yeni kulüp: Sassuolo
    Kiralık dönüşü
  4. Sassuolo Yeni kulüp: Rapid
    Kiralık
  5. Nürnberg Yeni kulüp: Sassuolo
    Kiralık dönüşü
  6. Sassuolo Yeni kulüp: Nürnberg
    Kiralık
  7. Reggiana Yeni kulüp: Sassuolo
    Kiralık dönüşü
  8. Sassuolo Yeni kulüp: Reggiana
    Kiralık
  9. Amiens Yeni kulüp: Sassuolo
    Kiralık dönüşü
  10. Sassuolo Yeni kulüp: Amiens
    Kiralık
  11. Spezia Yeni kulüp: Sassuolo
    Transfer 5.7M €
  12. Toulouse Yeni kulüp: Spezia
    Transfer 4.6M €
  13. Toulouse 2 Yeni kulüp: Toulouse
    Transfer
  14. Toulouse U19 Yeni kulüp: Toulouse 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,66
Son maç puanı7,130 Eki 2026
Kaçırılan maç2
5 6 7 8 6,66 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 7,7 7,2 6,5 7,1 6,3 6,6 6,3 6,6 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ekstraklasa Górnik Zabrze 7 (5) 384 1 0 6,71
2026 CONCACAF Nations League Martinique 4 (4) 315 2 1 7,13
2026 Puchar Polski Górnik Zabrze – – 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

2. Bundesliga 2024 · forvetler arasında yüzdelik (89 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 88 xG 50 Şut 42 xA 50 Kilit pas 43 Başarılı çalım 42 Kazanılan hava topu 56 Reyting 34

12 maç · 728 dk

Janis Antiste: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,62
88
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 2,23
42
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,11
43
Başarılı çalım / 90 dk 0,74
42
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,73
56
Reyting 6,73
34

Nasıl hesaplıyoruz?