OrcaScore
99

Orta saha

Janderson

  • Vila Nova FC
  • Brazil
  • 27 yaş
  • 161 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
43
3.272 dk
Gol
11
G+A / 90 dk: 0,50
Asist
7
Ortalama reyting
7,03
Yaş27
Doğum tarihi26 Şub 1999
Boy161 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri860 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1135 / 35
Dakika2.938
Reyting7,08
Gol / Asist10 / 7
Şut (isabetli)75 (31)
Pas · isabet884 · %79
Kilit pas55
Top kapma / Pas arası39 / 12
Kazanılan ikili mücadele176 / 387
Başarılı çalım57
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist5,58 / 3,32
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%13
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol3
Direkten dönen2
İsabetli uzun top47
İsabetli orta18
Topla buluşma1.631
Top kaybı532
Top kaptırma44
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi171
Uzaklaştırma18
Top kazanma140
Maruz kaldığı faul75
Yaptığı faul47
Ofsayt10
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)172,03
En yüksek hız (km/sa)35,76
Maç / İlk 113 / 1
Dakika171
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 115 / 3
Dakika163
Reyting6,65
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet49 · %78
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele18 / 35
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%50
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik54
Taktik34
Savunma36
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Vila Nova FC – Juventude 2–2 90' 8.0
24 Eki 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 90' 7.1
19 Eki 2026 Vila Nova FC – Grêmio Novorizontino 2–2 90' 6.4
11 Eki 2026 Náutico – Vila Nova FC 0–2 90' 8.1
8 Eki 2026 Vila Nova FC – Cuiabá 0–0 75' 6.8
4 Eki 2026 Botafogo-SP – Vila Nova FC 0–1 86' 7.9
26 Eyl 2026 Vila Nova FC – Londrina 2–0 83' 7.1
19 Eyl 2026 Vila Nova FC – América Mineiro 1–0 90' 6.8
15 Eyl 2026 Avaí – Vila Nova FC 1–1 82' 6.6
11 Eyl 2026 Vila Nova FC – Goiás 2–0 90' 6.8
5 Eyl 2026 Athletic Club – Vila Nova FC 5–0 90' 6.7
31 Ağu 2026 Vila Nova FC – Ceará 2–0 90' 7.5
24 Ağu 2026 Operário-PR – Vila Nova FC 0–0 87' 6.8
20 Ağu 2026 Vila Nova FC – Ponte Preta 6–0 90' 9.5
15 Ağu 2026 Atlético Goianiense – Vila Nova FC 0–2 87' 6.6

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt
  1. Ceará Yeni kulüp: Vila Nova
    Bonservissiz
  2. Remo Yeni kulüp: Ceará
    Kiralık dönüşü
  3. Ceará Yeni kulüp: Remo
    Kiralık
  4. Atlético-GO Yeni kulüp: Ceará
    Kiralık dönüşü
  5. Ceará Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık
  6. Corinthians Yeni kulüp: Ceará
    Bonservissiz
  7. Grêmio Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  8. Corinthians Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık
  9. Atlético-GO Yeni kulüp: Corinthians
    Kiralık dönüşü
  10. Corinthians Yeni kulüp: Atlético-GO
    Kiralık
  11. Transfer
  12. Corinthians U20 Yeni kulüp: Joinville
    Kiralık dönüşü

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan7,01
Son maç puanı8,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,01 Kas 2025 Tem 2026 Eki 2026 8,0

Son 10 maç

8,0 7,1 6,4 8,1 6,8 7,9 7,1 6,8 6,6 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Vila Nova FC 35 (35) 2.938 10 7 7,08
2026 Copa do Brasil Vila Nova FC 3 (1) 171 0 – –
2026 Goiano Vila Nova FC 5 (3) 163 1 0 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 70 Kilit pas 79 Başarılı pas 23 Pas isabeti 30 İlerletici top taşıma 100 Başarılı çalım 95 Top kapma + pas arası 5 Reyting 92

9 maç · 788 dk

Janderson: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,12
70
Kilit pas / 90 dk 2,17
79
Başarılı pas / 90 dk 23,0
23
Pas isabeti %79,8
30
İlerletici top taşıma / 90 dk 5,37
100
Başarılı çalım / 90 dk 2,06
95
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,14
5
Reyting 7,30
92

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?