OrcaScore
11

Orta saha

Jan Virgili

Takip et Karşılaştır
Maç
12
699 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,52
Asist
2
Ortalama reyting
6,71
Yaş20
Doğum tarihi26 Tem 2006
Boy168 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri13,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika242
Reyting6,40
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet75 · %80
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 3
Kazanılan ikili mücadele5 / 23
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,37 / 0,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma120
Top kaybı39
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,20
En yüksek hız (km/sa)33,48
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,70
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 119 / 5
Dakika457
Reyting6,81
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)14 (6)
Pas · isabet149 · %77
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele21 / 59
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,70 / 1,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma273
Top kaybı96
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma4
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)49,22
En yüksek hız (km/sa)35,49

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum64
Teknik54
Taktik30
Savunma23
Yaratıcılık63

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Club Brugge KV – RSC Anderlecht – – –
4 Kas 2026 PSV Eindhoven – Club Brugge KV – – –
30 Eki 2026 SV Zulte Waregem – Club Brugge KV 2–4 70' 7.0
25 Eki 2026 Club Brugge KV – Sint-Truidense VV 3–2 45' 6.5
21 Eki 2026 Club Brugge KV – RC Lens 3–0 73' 6.4
17 Eki 2026 Club Brugge KV – KSC Lokeren 1–0 78' 7.7
13 Eki 2026 Inter – Club Brugge KV 3–4 83' 6.3
10 Eki 2026 RAAL La Louvière – Club Brugge KV 1–4 86' 7.0
6 Eki 2026 Spain U21 – Romania U21 7–1 72' 6.8
1 Eki 2026 San Marino U21 – Spain U21 0–13 75' 10.0
25 Eyl 2026 Finland U21 – Spain U21 2–1 20' 6.6
20 Eyl 2026 Club Brugge KV – KRC Genk 3–0 83' 6.4
13 Eyl 2026 Club Brugge KV – Royal Antwerp FC 3–1 87' 7.9
8 Eyl 2026 Club Brugge KV – Aston Villa 2–3 86' 6.5
4 Eyl 2026 Lommel SK – Club Brugge KV 0–1 30' 6.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 20.3M €
  1. Mallorca Yeni kulüp: Club Brugge
    Transfer 12M €
  2. Transfer 8.3M €
  3. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)46
Ortalama puan6,76
Son maç puanı7,030 Eki 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 10 6,76 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,5 6,4 7,7 6,3 7,0 6,8 10,0 6,6 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League Club Brugge KV 9 (5) 457 2 1 6,81
2026 UEFA Champions League Club Brugge KV 3 (3) 242 0 1 6,40
2026 Belgian Cup Club Brugge KV – – 0 – 7,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera Federación 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (402 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 92 Kilit pas 56 Başarılı pas 43 Pas isabeti 37 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 89 Top kapma + pas arası 5 Reyting 67

17 maç · 817 dk

Jan Virgili: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,21
92
Kilit pas / 90 dk 0,88
56
Başarılı pas / 90 dk 23,6
43
Pas isabeti %75,1
37
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 4,63
89
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,55
5
Reyting 6,86
67

Nasıl hesaplıyoruz?