OrcaScore
17

Defans

Jan Kronig

  • FC Sion
  • Switzerland
  • 26 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
12
1.080 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,08
Asist
0
Ortalama reyting
6,95
Yaş26
Doğum tarihi24 Haz 2000
Boy185 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,5 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 12
Dakika1.080
Reyting6,95
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet706 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası27 / 13
Kazanılan ikili mücadele51 / 83
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,63 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%12
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top32
İsabetli orta0
Topla buluşma867
Top kaybı78
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu21
Kazanılan yer ikilisi30
Uzaklaştırma74
Top kazanma44
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)112,77
En yüksek hız (km/sa)33,83

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik43
Taktik60
Savunma70
Yaratıcılık39

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Vaduz – FC Sion – – –
31 Eki 2026 FC Luzern – FC Sion 1–1 90' 7.0
25 Eki 2026 FC Sion – FC Lausanne-Sport 1–0 90' 7.5
10 Eki 2026 Servette FC – FC Sion 3–0 90' 5.7
2 Eki 2026 Saint-Étienne – FC Sion 5–1 – –
19 Eyl 2026 FC Sion – FC Zürich 1–1 90' 7.1
15 Eyl 2026 Grasshopper Club Zürich – FC Sion 2–5 90' 6.9
12 Eyl 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Sion 0–3 90' 7.8
6 Eyl 2026 FC Sion – FC Thun 3–2 90' 6.1
3 Eyl 2026 Basel – FC Sion 1–2 90' 6.9
30 Ağu 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 90' 7.2
27 Ağu 2026 AFC Ajax – FC Sion 5–3 90' 6.1
20 Ağu 2026 FC Sion – AFC Ajax 2–4 90' 5.9
13 Ağu 2026 FC Sion – FC Noah 2–1 90' 7.0
9 Ağu 2026 FC Sion – Vaduz 3–2 90' 6.7

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 150k €
  1. Aarau Yeni kulüp: Sion
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Young Boys Yeni kulüp: Aarau
    Transfer 150k €
  3. FC Wil Yeni kulüp: Young Boys
    Kiralık dönüşü
  4. Young Boys Yeni kulüp: FC Wil
    Kiralık
  5. Schaffhausen Yeni kulüp: Young Boys
    Kiralık dönüşü
  6. Young Boys Yeni kulüp: Schaffhausen
    Kiralık
  7. Young Boys U21 Yeni kulüp: Young Boys
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,93
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,93 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 7,5 5,7 7,1 6,9 7,8 6,1 6,9 7,2 6,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League FC Sion 12 (12) 1.080 1 0 6,95

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Swiss Super League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (115 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 6 Başarılı pas 25 Pas isabeti 18 İlerletici top taşıma 39 Başarılı çalım 11 Top kapma + pas arası 27 Reyting 10

15 maç · 516 dk

Jan Kronig: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,35
6
Başarılı pas / 90 dk 21,8
25
Pas isabeti %74,0
18
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
39
Başarılı çalım / 90 dk 0,35
11
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,09
27
Reyting 6,62
10

Nasıl hesaplıyoruz?