OrcaScore
18

Forvet

Jamie McGonigle

  • Limavady United
  • Northern Ireland
  • 30 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.056 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,77
Asist
2
Ortalama reyting
7,00
Yaş30
Doğum tarihi5 Mar 1996
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri120 B €
Sözleşme bitişi31 May 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika810
Reyting7,20
Gol / Asist7 / 0
Şut (isabetli)33 (16)
Pas · isabet161 · %63
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele60 / 161
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%21
İsabetli uzun top6
İsabetli orta4
Kazanılan hava topu14
Uzaklaştırma5
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul11
Ofsayt6
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika65
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet18 · %72
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele4 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 1
Dakika181
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet41 · %61
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma64
Top kaybı30
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma3
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik61
Taktik39
Savunma33
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Zayıf yönler

16

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 117k €
  1. Limavady Utd Yeni kulüp: Coleraine
    Kiralık dönüşü
  2. Coleraine Yeni kulüp: Limavady Utd
    Kiralık
  3. Sligo Rovers Yeni kulüp: Coleraine
    Kiralık dönüşü
  4. Coleraine Yeni kulüp: Sligo Rovers
    Kiralık
  5. Derry City Yeni kulüp: Coleraine
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Crusaders Yeni kulüp: Derry City
    Transfer 35k €
  7. Coleraine Yeni kulüp: Crusaders
    Transfer 82k €
  8. Coleraine U20 Yeni kulüp: Coleraine
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,927 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,82 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 5,5 6,8 8,3 6,7 7,3 10,0 7,5 5,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 NIFL Premiership Limavady Utd 9 (9) 810 7 0 7,20
2026 Premier Division Sligo Rovers 4 (1) 181 0 2 6,60
2026 FAI Cup Sligo Rovers 1 (1) 65 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

NIFL Premiership 2026 · forvetler arasında yüzdelik (20 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 98 xG 68 Şut 93 xA 63 Kilit pas 53 Başarılı çalım 53 Kazanılan hava topu 28 Reyting 98

4 maç · 341 dk

Jamie McGonigle: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 1,32
98
xG / 90 dk 0,61
68
Şut / 90 dk 5,54
93
xA / 90 dk 0,11
63
Kilit pas / 90 dk 0,79
53
Başarılı çalım / 90 dk 0,79
53
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,79
28
Reyting 7,60
98

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?