OrcaScore
18

Orta saha

Jamie Leweling

  • VfB Stuttgart
  • Germany
  • 25 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
12
600 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,45
Asist
1
Ortalama reyting
6,84
Yaş25
Doğum tarihi26 Şub 2001
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri37 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 2
Dakika153
Reyting7,13
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet49 · %80
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,39 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta3
Topla buluşma85
Top kaybı28
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma0
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,22
En yüksek hız (km/sa)33,23
Maç / İlk 118 / 3
Dakika357
Reyting6,75
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet115 · %77
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası0 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 43
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,48 / 1,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen2
İsabetli uzun top5
İsabetli orta4
Topla buluşma232
Top kaybı85
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma7
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,35
En yüksek hız (km/sa)35,10
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet27 · %78
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele3 / 11
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta5
Topla buluşma62
Top kaybı25
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,31
En yüksek hız (km/sa)34,83

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum71
Teknik62
Taktik38
Savunma29
Yaratıcılık72

Milli takım

  • Germany6 maç · 1 gol · ilk maç Eki 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Galatasaray – Stuttgart – – –
31 Eki 2026 Bayer 04 Leverkusen – Stuttgart 2–4 85' 7.1
28 Eki 2026 SC Paderborn 07 – Stuttgart 0–1 90' 6.7
23 Eki 2026 Stuttgart – Borussia M'gladbach 2–3 35' 7.3
20 Eki 2026 Stuttgart – Atlético Madrid 1–1 72' 7.8
17 Eki 2026 Hamburger SV – Stuttgart 1–0 77' 6.8
14 Eki 2026 ŠK Slovan Bratislava – Stuttgart 0–3 19' 6.9
10 Eki 2026 SC Paderborn 07 – Stuttgart 0–2 77' 6.6
1 Eki 2026 Stuttgart – SpVgg Greuther Fürth 5–0 – –
25 Eyl 2026 Stuttgart – 1. FC Heidenheim 3–0 – –
19 Eyl 2026 Stuttgart – Borussia Dortmund 0–1 26' 6.8
12 Eyl 2026 TSG Hoffenheim – Stuttgart 2–1 9' 6.4
9 Eyl 2026 Stuttgart – Viking FK 3–1 62' 6.7
4 Eyl 2026 Stuttgart – 1. FC Köln 4–1 20' 6.4
28 Ağu 2026 FC Bayern München – Stuttgart 5–1 28' 6.6

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 10M €
  1. Union Berlin Yeni kulüp: Stuttgart
    Transfer 6M €
  2. Stuttgart Yeni kulüp: Union Berlin
    Kiralık dönüşü
  3. Union Berlin Yeni kulüp: Stuttgart
    Kiralık
  4. Fürth Yeni kulüp: Union Berlin
    Transfer 4M €
  5. Fürth U19 Yeni kulüp: Fürth
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,97
Son maç puanı7,131 Eki 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,97 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,1

Son 10 maç

7,1 6,7 7,3 7,8 6,8 6,9 6,6 6,8 6,4 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga Stuttgart 8 (3) 357 1 1 6,75
2026 UEFA Champions League Stuttgart 3 (2) 153 1 0 7,13
2026 DFB Pokal Stuttgart 1 (1) 90 0 0 6,70
2026 FIFA World Cup Germany 1 (0) 30 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 83 Kilit pas 78 Başarılı pas 22 Pas isabeti 19 İlerletici top taşıma 99 Başarılı çalım 90 Top kapma + pas arası 6 Reyting 64

11 maç · 644 dk

Jamie Leweling: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,21
83
Kilit pas / 90 dk 1,68
78
Başarılı pas / 90 dk 23,8
22
Pas isabeti %78,0
19
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,49
99
Başarılı çalım / 90 dk 1,82
90
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,26
6
Reyting 6,91
64

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?