OrcaScore
10

Orta saha

Jamie Donley

  • Luton Town
  • Northern Ireland
  • 21 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.277 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,56
Asist
3
Ortalama reyting
7,01
Yaş21
Doğum tarihi3 Oca 2005
Boy183 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri1,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 10
Dakika811
Reyting7,24
Gol / Asist4 / 3
Şut (isabetli)23 (7)
Pas · isabet293 · %78
Kilit pas23
Top kapma / Pas arası10 / 10
Kazanılan ikili mücadele35 / 81
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,37 / 2,37
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat7
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top19
İsabetli orta10
Topla buluşma481
Top kaybı138
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi29
Uzaklaştırma5
Top kazanma52
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul9
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)88,65
En yüksek hız (km/sa)32,28
Maç / İlk 114 / 4
Dakika294
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)8 (2)
Pas · isabet42 · %71
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele19 / 32
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,63 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma81
Top kaybı21
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul4
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)34,85
En yüksek hız (km/sa)29,88
Maç / İlk 114 / 1
Dakika172
Reyting6,60
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet37 · %62
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele11 / 24
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma67
Top kaybı26
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik51
Taktik39
Savunma40
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 90' 7.7
27 Eki 2026 Luton Town – Doncaster Rovers 3–1 90' 9.2
24 Eki 2026 Luton Town – Leicester City 2–1 90' 6.6
20 Eki 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 90' 7.4
17 Eki 2026 Milton Keynes Dons – Luton Town 2–1 75' 6.5
10 Eki 2026 Wycombe Wanderers – Luton Town 1–4 90' 8.6
5 Eki 2026 Northern Ireland – Georgia 0–0 74' 6.6
2 Eki 2026 Ukraine – Northern Ireland 0–3 77' 7.2
28 Eyl 2026 Northern Ireland – Hungary 0–0 70' 6.7
25 Eyl 2026 Georgia – Northern Ireland 0–1 73' 6.7
19 Eyl 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 15' 6.5
10 Eyl 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 58' 6.4
5 Eyl 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 61' 7.7
2 Eyl 2026 Luton Town – Stockport County 2–0 90' 7.1
30 Ağu 2026 Mansfield Town – Luton Town 5–2 62' 5.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 4 kayıt
  1. Tottenham U21 Yeni kulüp: Luton
    Kiralık
  2. Tottenham U21 Yeni kulüp: Oxford Utd
    Kiralık
  3. Tottenham U21 Yeni kulüp: Stoke
    Kiralık
  4. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,81
Son maç puanı7,731 Eki 2026
Kaçırılan maç7
5 6 7 8 9 10 6,81 Kas 2025 Haz 2026 Eki 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 9,2 6,6 7,4 6,5 8,6 6,6 7,2 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Luton Town 11 (10) 811 4 3 7,24
2026 UEFA Nations League Northern Ireland 4 (4) 294 0 0 6,80
2026 World Cup Qual. UEFA Northern Ireland 4 (1) 172 1 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 74 Kilit pas 71 Başarılı pas 21 Pas isabeti 11 İlerletici top taşıma 62 Başarılı çalım 81 Top kapma + pas arası 8 Reyting 31

5 maç · 286 dk

Jamie Donley: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,18
74
Kilit pas / 90 dk 1,57
71
Başarılı pas / 90 dk 16,7
21
Pas isabeti %66,3
11
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,26
62
Başarılı çalım / 90 dk 0,94
81
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,94
8
Reyting 6,72
31

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?