OrcaScore
5

Defans

James Hill

  • Bournemouth
  • England
  • 24 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
13
1.108 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
7,44
Yaş24
Doğum tarihi10 Oca 2002
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri32 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika810
Reyting7,39
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet513 · %76
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası23 / 13
Kazanılan ikili mücadele61 / 91
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,92
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top39
İsabetli orta1
Topla buluşma664
Top kaybı143
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu33
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma56
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)94,82
En yüksek hız (km/sa)33,50
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet76 · %83
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 0,54
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma102
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma5
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika208
Reyting7,43
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet113 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 4
Kazanılan ikili mücadele18 / 27
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,40 / 0,08
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta1
Topla buluşma163
Top kaybı25
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma10
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,54
En yüksek hız (km/sa)30,87

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum42
Teknik43
Taktik77
Savunma88
Yaratıcılık51

Karakteristikler

Güçlü yönler

1525

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Ipswich – Bournemouth – – –
5 Kas 2026 AC Sparta Praha – Bournemouth – – –
31 Eki 2026 Bournemouth – Leeds United 2–0 90' 6.9
28 Eki 2026 Bournemouth – Aston Villa 3–0 – –
25 Eki 2026 Manchester United – Bournemouth 0–3 90' 9.5
22 Eki 2026 Bournemouth – AC Milan 3–0 90' 8.1
18 Eki 2026 Bournemouth – Sunderland 2–0 90' 8.6
15 Eki 2026 Bournemouth – SK Sturm Graz 3–0 28' 7.5
10 Eki 2026 Chelsea – Bournemouth 5–1 90' 6.2
20 Eyl 2026 Bournemouth – Liverpool FC 0–1 90' 8.1
17 Eyl 2026 Real Sociedad – Bournemouth 1–2 90' 6.7
12 Eyl 2026 Bournemouth – Brentford 2–2 90' 6.5
8 Eyl 2026 Bournemouth – Lincoln City 4–0 90' 7.9
5 Eyl 2026 Newcastle United – Bournemouth 2–2 90' 6.3
29 Ağu 2026 Bournemouth – Everton 1–1 90' 7.9

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 1.2M €
  1. Blackburn Yeni kulüp: Bournemouth
    Kiralık dönüşü
  2. Bournemouth Yeni kulüp: Blackburn
    Kiralık
  3. Hearts Yeni kulüp: Bournemouth
    Kiralık dönüşü
  4. Bournemouth Yeni kulüp: Hearts
    Kiralık
  5. Fleetwood Yeni kulüp: Bournemouth
    Transfer 1.2M €
  6. Fleetwood U18 Yeni kulüp: Fleetwood
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan7,20
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,20 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 9,5 8,1 8,6 7,5 6,2 8,1 6,7 6,5 7,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Premier League Bournemouth 9 (9) 810 0 0 7,39
2026 UEFA Europa League Bournemouth 3 (2) 208 0 0 7,43
2026 EFL Cup Bournemouth 1 (1) 90 0 0 7,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (70 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 69 Pas arası 56 Uzaklaştırma 74 Kazanılan hava topu 81 İkili mücadele başarısı 75 Pas isabeti 8 İlerletici top taşıma 11 Reyting 73

5 maç · 450 dk

James Hill: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,80
69
Pas arası / 90 dk 1,20
56
Uzaklaştırma / 90 dk 6,20
74
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,20
81
İkili mücadele başarısı %63,6
75
Pas isabeti %76,3
8
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,20
11
Reyting 7,06
73

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?