OrcaScore
14

Defans

James Abankwah

  • Udinese
  • Ireland
  • 22 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.124 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
1
Ortalama reyting
6,69
Yaş22
Doğum tarihi16 Oca 2004
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri7,3 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 12 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 22 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 119 / 9
Dakika766
Reyting6,66
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet381 · %87
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası10 / 11
Kazanılan ikili mücadele34 / 69
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,63 / 0,21
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma516
Top kaybı72
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi24
Uzaklaştırma33
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul12
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika223
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet60 · %78
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele12 / 31
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,35
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma105
Top kaybı30
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma4
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika135
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet58 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 4
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta1
Topla buluşma72
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma3
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik39
Taktik48
Savunma60
Yaratıcılık38

Milli takım

  • Ireland7 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Kas 2026 Venezia – Udinese – – –
31 Eki 2026 Udinese – AS Roma 2–5 90' 5.9
28 Eki 2026 Parma – Udinese 0–0 90' 6.6
25 Eki 2026 Udinese – AC Milan 0–2 90' 7.7
18 Eki 2026 Udinese – Lecce 0–3 – –
12 Eki 2026 Torino – Udinese 2–1 60' 6.0
1 Eki 2026 Ireland – Austria 2–2 75' 6.7
27 Eyl 2026 Israel – Ireland 0–3 68' 6.6
24 Eyl 2026 Kosovo – Ireland 1–0 80' 6.4
19 Eyl 2026 Udinese – Cagliari 0–1 90' 7.0
14 Eyl 2026 Inter – Udinese 5–3 90' 6.5
7 Eyl 2026 Udinese – Lazio 1–2 76' 6.6
2 Eyl 2026 Udinese – Venezia 2–1 45' 6.9
29 Ağu 2026 Monza – Udinese 2–3 90' 6.7
22 Ağu 2026 Udinese – Como 1–1 90' 6.9

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 400k €
  1. Watford Yeni kulüp: Udinese
    Kiralık dönüşü
  2. Udinese Yeni kulüp: Watford
    Kiralık
  3. Charlton Yeni kulüp: Udinese
    Kiralık dönüşü
  4. Udinese Yeni kulüp: Charlton
    Kiralık
  5. Kiralık dönüşü
  6. Kiralık
  7. Transfer 400k €
  8. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)45
Ortalama puan6,62
Son maç puanı5,931 Eki 2026
Kaçırılan maç2
5 6 7 8 6,62 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 5,9

Son 10 maç

5,9 6,6 7,7 6,0 6,7 6,6 6,4 7,0 6,5 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Udinese 9 (9) 766 1 0 6,66
2026 UEFA Nations League Ireland 3 (3) 223 0 1 6,57
2026 Coppa Italia Udinese 2 (1) 135 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (61 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 22 Pas arası 39 Uzaklaştırma 45 Kazanılan hava topu 40 İkili mücadele başarısı 16 Pas isabeti 58 İlerletici top taşıma 35 Reyting 34

5 maç · 436 dk

James Abankwah: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,24
22
Pas arası / 90 dk 0,83
39
Uzaklaştırma / 90 dk 3,30
45
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,03
40
İkili mücadele başarısı %45,9
16
Pas isabeti %89,7
58
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,41
35
Reyting 6,74
34

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?