OrcaScore
7

Orta saha

Jake Richards

  • Luton Town
  • England
  • 19 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.061 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
2
Ortalama reyting
6,72
Yaş19
Doğum tarihi8 Ağu 2007
Boy180 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri290 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 7
Dakika768
Reyting6,69
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)10 (3)
Pas · isabet235 · %78
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası10 / 5
Kazanılan ikili mücadele42 / 82
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,88 / 0,69
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta5
Topla buluşma407
Top kaybı111
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma17
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul19
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,88
En yüksek hız (km/sa)34,57
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,15
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet61 · %85
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 13
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma98
Top kaybı28
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika113
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet20 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma44
Top kaybı13
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik48
Taktik33
Savunma40
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

1416

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Huddersfield Town – Luton Town 1–1 30' 6.5
31 Eki 2026 Peterborough United – Luton Town 0–2 70' 6.5
27 Eki 2026 Luton Town – Doncaster Rovers 3–1 90' 6.6
24 Eki 2026 Luton Town – Leicester City 2–1 26' 6.6
20 Eki 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 29' 6.7
17 Eki 2026 Milton Keynes Dons – Luton Town 2–1 12' 6.8
10 Eki 2026 Wycombe Wanderers – Luton Town 1–4 19' 6.9
3 Eki 2026 Colchester United – Luton Town 4–5 90' 7.0
22 Eyl 2026 Luton Town – Ipswich Town U21 6–0 90' 7.3
19 Eyl 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 75' 6.7
10 Eyl 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 32' 6.3
5 Eyl 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 90' 6.6
2 Eyl 2026 Luton Town – Stockport County 2–0 25' 7.0
30 Ağu 2026 Mansfield Town – Luton Town 5–2 90' 6.2
27 Ağu 2026 Chelsea – Luton Town 2–0 45' 6.5

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt
  1. Exeter Yeni kulüp: Luton
    Bonservissiz
  2. Exeter City U18 Yeni kulüp: Exeter
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,73
Son maç puanı6,53 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,73 Oca 2026 Nis 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,5 6,6 6,6 6,7 6,8 6,9 7,0 7,3 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Luton Town 14 (7) 768 1 2 6,69
2026 Football League Trophy Luton Town 2 (2) 180 0 0 7,15
2026 EFL Cup Luton Town 2 (1) 113 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (108 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 28 Kilit pas 51 Başarılı pas 52 Pas isabeti 62 İlerletici top taşıma 76 Başarılı çalım 76 Top kapma + pas arası 46 Reyting 16

6 maç · 402 dk

Jake Richards: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,07
28
Kilit pas / 90 dk 1,12
51
Başarılı pas / 90 dk 24,6
52
Pas isabeti %79,7
62
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,79
76
Başarılı çalım / 90 dk 0,90
76
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,24
46
Reyting 6,53
16

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?