OrcaScore
11

Forvet

Jack Aitchison

Takip et Karşılaştır
Maç
8
305 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
1
Ortalama reyting
6,68
Yaş26
Doğum tarihi5 Mar 2000
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri315 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika68
Reyting7,40
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet16 · %94
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma33
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 116 / 1
Dakika192
Reyting6,54
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet54 · %72
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele11 / 23
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,38 / 0,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma88
Top kaybı26
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma0
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,40
En yüksek hız (km/sa)34,37
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet6 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 10
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,09 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma19
Top kaybı6
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum53
Teknik46
Taktik38
Savunma33
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
19 Eyl 2026 Gillingham – Bristol Rovers 3–0 90' 6.2
12 Eyl 2026 Grimsby Town – Bristol Rovers 2–0 45' 6.4
5 Eyl 2026 Bristol Rovers – Rotherham United 1–0 31' 7.0
1 Eyl 2026 Bristol Rovers – Colchester United 2–0 14' 6.7
29 Ağu 2026 Crawley Town – Bristol Rovers 0–2 1' –
25 Ağu 2026 Bristol Rovers – Chelsea U21 4–6 68' 7.4
22 Ağu 2026 Bristol Rovers – Newport County 5–3 11' 6.4
15 Ağu 2026 York City – Bristol Rovers 3–2 – –
8 Ağu 2026 Bristol Rovers – Peterborough United 0–1 45' 6.8
18 Tem 2026 Bristol Rovers – Portsmouth 1–1 – –
14 Tem 2026 Bristol Rovers – Leicester City 1–2 45' 6.5
2 May 2026 Exeter City – Bradford City 1–2 22' 6.2
25 Nis 2026 Burton Albion – Exeter City 1–1 45' 6.4
18 Nis 2026 Exeter City – Stockport County 3–3 15' 6.6
11 Nis 2026 Plymouth Argyle – Exeter City 2–2 13' 6.2

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt
  1. Exeter Yeni kulüp: Bristol Rovers
    Bonservissiz
  2. Motherwell Yeni kulüp: Exeter
    Bonservissiz
  3. Barnsley Yeni kulüp: Motherwell
    Bonservissiz
  4. Forest Green Yeni kulüp: Barnsley
    Kiralık dönüşü
  5. Barnsley Yeni kulüp: Forest Green
    Kiralık
  6. Stevenage Yeni kulüp: Barnsley
    Kiralık dönüşü
  7. Barnsley Yeni kulüp: Stevenage
    Kiralık
  8. Celtic B U21 Yeni kulüp: Barnsley
    Bonservissiz
  9. Celtic B U21 Yeni kulüp: Forest Green
    Kiralık
  10. Celtic B U21 Yeni kulüp: Alloa
    Kiralık
  11. Celtic B U21 Yeni kulüp: Dumbarton
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 18 Eki 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,219 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,67 Kas 2025 Şub 2026 Eyl 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,4 7,0 6,7 7,4 6,4 6,8 6,5 6,2 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Bristol Rovers 6 (1) 192 0 0 6,54
2026 Football League Trophy Bristol Rovers 1 (1) 68 0 1 7,40
2026 EFL Cup Bristol Rovers 1 (1) 45 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2024 · forvetler arasında yüzdelik (124 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 7 xG 50 Şut 35 xA 50 Kilit pas 59 Başarılı çalım 46 Kazanılan hava topu 3 Reyting 25

28 maç · 1.799 dk

Jack Aitchison: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
7
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 1,75
35
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,95
59
Başarılı çalım / 90 dk 0,65
46
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,20
3
Reyting 6,66
25

Nasıl hesaplıyoruz?