OrcaScore
9

Forvet

Iwan Morgan

  • Grimsby Town
  • Wales
  • 20 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
796 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,68
Asist
3
Ortalama reyting
6,89
Yaş20
Doğum tarihi29 Oca 2006
Boy181 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 8
Dakika705
Reyting6,89
Gol / Asist3 / 3
Şut (isabetli)32 (8)
Pas · isabet135 · %68
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele36 / 90
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist4,10 / 1,76
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta15
Topla buluşma343
Top kaybı144
Top kaptırma16
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma3
Top kazanma26
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul9
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)79,91
En yüksek hız (km/sa)35,72
Maç / İlk 111 / 1
Dakika62
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet10 · %50
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma21
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 0
Dakika29
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet5 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma15
Top kaybı6
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma1
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik52
Taktik46
Savunma33
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Grimsby Town – York City 5–2 80' 8.6
24 Eki 2026 Gillingham – Grimsby Town 1–4 72' 7.1
20 Eki 2026 Rochdale – Grimsby Town 2–2 89' 6.3
17 Eki 2026 Grimsby Town – Northampton Town 0–2 78' 6.8
10 Eki 2026 Port Vale – Grimsby Town 1–0 20' 6.5
6 Eki 2026 Grimsby Town – Burton Albion 2–4 62' 6.8
3 Eki 2026 Grimsby Town – Shrewsbury Town 1–2 29' 7.7
26 Eyl 2026 Newport County – Grimsby Town 2–1 59' 5.8
19 Eyl 2026 Grimsby Town – Crawley Town 2–0 70' 7.7
12 Eyl 2026 Grimsby Town – Bristol Rovers 2–0 16' 6.3
5 Eyl 2026 Cheltenham Town – Grimsby Town 2–2 69' 6.6
1 Eyl 2026 Accrington Stanley – Grimsby Town 2–2 65' 6.9
29 Ağu 2026 Grimsby Town – Fleetwood Town 2–2 16' 7.0
22 Ağu 2026 Walsall – Grimsby Town 0–0 20' 6.6
15 Ağu 2026 Grimsby Town – Exeter City 1–0 22' 6.5

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt
  1. Brentford FC U23 Yeni kulüp: Grimsby
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,91
Son maç puanı8,631 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,91 Oca 2026 Nis 2026 Eki 2026 8,6

Son 10 maç

8,6 7,1 6,3 6,8 6,5 6,8 7,7 5,8 7,7 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Grimsby Town 14 (8) 705 3 3 6,89
2026 Football League Trophy Grimsby Town 1 (1) 62 0 0 6,80
2026 EFL Cup Grimsby Town 1 (0) 29 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · forvetler arasında yüzdelik (47 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 46 xG 99 Şut 97 xA 99 Kilit pas 97 Başarılı çalım 99 Kazanılan hava topu 46 Reyting 55

8 maç · 344 dk

Iwan Morgan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,26
46
xG / 90 dk 0,28
99
Şut / 90 dk 4,45
97
xA / 90 dk 0,15
99
Kilit pas / 90 dk 2,62
97
Başarılı çalım / 90 dk 2,09
99
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,09
46
Reyting 6,83
55

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?