OrcaScore
26

Forvet

Ivan Schranz

Sakat — Illness · Dönüş: 10 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
12
330 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,55
Asist
1
Ortalama reyting
6,65
Yaş33
Doğum tarihi13 Eyl 1993
Boy185 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri465 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Illness · Oynamıyor 12 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 10 Kas 2026
  • Sakatlık Illness · Şüpheli Bitti: 13 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 0
Dakika144
Reyting6,48
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet47 · %77
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 23
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma76
Top kaybı19
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)7,38
En yüksek hız (km/sa)35,79
Maç / İlk 114 / 2
Dakika172
Reyting6,93
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet63 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,22 / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta1
Topla buluşma91
Top kaybı18
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,03
En yüksek hız (km/sa)33,61
Maç / İlk 111 / 0
Dakika14
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet0 · %0
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 2
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma4
Top kaybı1
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma0
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)1,38
En yüksek hız (km/sa)30,13

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum51
Teknik46
Taktik48
Savunma47
Yaratıcılık43

Milli takım

  • Slovakia39 maç · 8 gol · ilk maç Eyl 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Eki 2026 Moldova – Slovakia 0–4 67' 6.5
2 Eki 2026 Faroe Islands – Slovakia 1–1 27' 6.8
29 Eyl 2026 Slovakia – Kazakhstan 2–1 15' 6.5
26 Eyl 2026 Slovakia – Moldova 2–0 63' 7.9
20 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 21' 6.5
16 Eyl 2026 FK Varnsdorf – SK Slavia Praha 1–5 – –
13 Eyl 2026 FK Teplice – SK Slavia Praha 0–2 45' 6.5
10 Eyl 2026 SK Slavia Praha – RC Lens 2–3 14' 6.7
5 Eyl 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 – –
30 Ağu 2026 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 0–3 19' 6.5
22 Ağu 2026 SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905 2–2 1' –
16 Ağu 2026 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1–1 19' 6.4
9 Ağu 2026 SK Slavia Praha – FK Pardubice 2–1 12' 6.3
1 Ağu 2026 Baník Ostrava – SK Slavia Praha 0–4 27' 6.7
26 Tem 2026 SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 5–1 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 9 kayıt
  1. Jablonec Yeni kulüp: Slavia Praha
    Bonservissiz
  2. Dynamo Č.B. Yeni kulüp: Jablonec
    Bonservissiz
  3. AEL Yeni kulüp: Dynamo Č.B.
    Bonservissiz
  4. Dukla Praha Yeni kulüp: AEL
    Bonservissiz
  5. Transfer Belirtilmemiş
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Transfer Belirtilmemiş
  9. Petrzalka U19 Yeni kulüp: Petržalka
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 17 Eki 2026
Maç (12 ay)22
Ortalama puan6,62
Son maç puanı6,56 Eki 2026
Kaçırılan maç24 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,62 Kas 2025 Ağu 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,8 6,5 7,9 6,5 6,5 6,7 6,5 6,4 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 UEFA Nations League Slovakia 4 (2) 172 1 0 6,93
2026 Czech First League SK Slavia Praha 7 (0) 144 0 1 6,48
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 1 (0) 14 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Czech First League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (84 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 32 xG 32 Şut 57 xA 40 Kilit pas 72 Başarılı çalım 45 Kazanılan hava topu 54 Reyting 76

20 maç · 1.073 dk

Ivan Schranz: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,17
32
xG / 90 dk 0,00
32
Şut / 90 dk 2,52
57
xA / 90 dk 0,00
40
Kilit pas / 90 dk 1,51
72
Başarılı çalım / 90 dk 0,75
45
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,18
54
Reyting 7,00
76

Nasıl hesaplıyoruz?