OrcaScore
16

Defans

Iván Ramírez

Takip et Karşılaştır
Maç
35
2.396 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
2
Ortalama reyting
7,05
Yaş31
Doğum tarihi8 Ara 1994
Boy180 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri630 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 13
Dakika1.198
Reyting7,25
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet692 · %78
Kilit pas26
Top kapma / Pas arası33 / 18
Kazanılan ikili mücadele94 / 146
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,42 / 1,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top37
İsabetli orta27
Topla buluşma1.141
Top kaybı265
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu19
Kazanılan yer ikilisi75
Uzaklaştırma24
Top kazanma70
Maruz kaldığı faul27
Yaptığı faul11
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı5
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika222
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet108 · %82
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası7 / 2
Kazanılan ikili mücadele21 / 36
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,43 / 0,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Topla buluşma192
Top kaybı43
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma3
Top kazanma17
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,83
En yüksek hız (km/sa)32,47
Maç / İlk 1116 / 10
Dakika976
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet472 · %78
Kilit pas20
Top kapma / Pas arası27 / 13
Kazanılan ikili mücadele61 / 94
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top42
İsabetli orta21
Topla buluşma772
Top kaybı184
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi51
Uzaklaştırma27
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul17
Yaptığı faul7
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)95,84
En yüksek hız (km/sa)34,95

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum42
Teknik52
Taktik50
Savunma65
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Paraguay7 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2017

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 90' 7.5
26 Eki 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 90' 8.0
18 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 31' 6.8
11 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 – –
6 Eki 2026 Cerro Porteño – CS 2 de Mayo 0–2 90' 8.0
27 Eyl 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 90' 6.8
20 Eyl 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 90' 8.2
12 Eyl 2026 Guaraní – Cerro Porteño 1–1 90' 6.3
8 Eyl 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 76' 7.3
4 Eyl 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 90' 7.9
30 Ağu 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 90' 7.3
23 Ağu 2026 Olimpia – Cerro Porteño 2–1 11' 6.7
20 Ağu 2026 Cerro Porteño – Palmeiras 0–1 45' 6.7
16 Ağu 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 1–0 90' 6.9
13 Ağu 2026 Palmeiras – Cerro Porteño 1–1 – –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 14 kayıt
  1. Libertad Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Bonservissiz
  2. Central Córdoba Yeni kulüp: Libertad
    Kiralık dönüşü
  3. Libertad Yeni kulüp: Central Córdoba
    Kiralık
  4. Guaraní Yeni kulüp: Libertad
    Kiralık dönüşü
  5. Libertad Yeni kulüp: Guaraní
    Kiralık
  6. Dep. Santaní Yeni kulüp: Libertad
    Kiralık dönüşü
  7. Libertad Yeni kulüp: Dep. Santaní
    Kiralık
  8. Godoy Cruz Yeni kulüp: Libertad
    Kiralık dönüşü
  9. Libertad Yeni kulüp: Godoy Cruz
    Kiralık
  10. Rubio Ñu Yeni kulüp: Libertad
    Kiralık dönüşü
  11. Libertad Yeni kulüp: Rubio Ñu
    Kiralık
  12. Dep. Santaní Yeni kulüp: Libertad
    Kiralık dönüşü
  13. Libertad Yeni kulüp: Dep. Santaní
    Kiralık
  14. Club Libertad Yeni kulüp: Libertad
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan7,05
Son maç puanı7,51 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,05 Oca 2026 May 2026 Kas 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 8,0 6,8 8,0 6,8 8,2 6,3 7,3 7,9 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División Cerro Porteño 15 (13) 1.198 2 0 7,25
2026 Primera División, Apertura Libertad 16 (10) 976 0 2 6,90
2026 CONMEBOL Libertadores Cerro Porteño 4 (3) 222 0 0 6,93

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (55 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 81 Pas arası 32 Uzaklaştırma 1 Kazanılan hava topu 32 İkili mücadele başarısı 79 Pas isabeti 23 İlerletici top taşıma 68 Reyting 86

7 maç · 537 dk

Iván Ramírez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,18
81
Pas arası / 90 dk 1,01
32
Uzaklaştırma / 90 dk 1,34
1
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,51
32
İkili mücadele başarısı %61,4
79
Pas isabeti %75,9
23
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,01
68
Reyting 7,21
86

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?