OrcaScore
18

Defans

Ivan Mesík

Takip et Karşılaştır
Maç
15
961 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,19
Asist
1
Ortalama reyting
6,74
Yaş25
Doğum tarihi1 Haz 2001
Boy187 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri540 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 6
Dakika671
Reyting6,84
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet166 · %64
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası20 / 4
Kazanılan ikili mücadele41 / 76
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,51 / 0,80
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta5
Topla buluşma331
Top kaybı104
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma23
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul10
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,87
En yüksek hız (km/sa)34,36
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet94 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele8 / 16
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,52 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma143
Top kaybı21
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma8
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,96
En yüksek hız (km/sa)32,38
Maç / İlk 112 / 1
Dakika110
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet30 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma55
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma8
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik44
Taktik54
Savunma63
Yaratıcılık42

Milli takım

  • Slovakia3 maç · 0 gol · ilk maç Mar 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Charlton Athletic – Bolton Wanderers 0–1 – –
31 Eki 2026 Middlesbrough – Charlton Athletic 3–0 – –
24 Eki 2026 Charlton Athletic – Norwich City 1–3 35' 6.1
17 Eki 2026 Watford – Charlton Athletic 2–0 90' 6.8
13 Eki 2026 Burnley – Charlton Athletic 2–2 15' 8.3
10 Eki 2026 Charlton Athletic – Bristol City 1–1 37' 6.7
6 Eki 2026 Moldova – Slovakia 0–4 90' 6.8
2 Eki 2026 Faroe Islands – Slovakia 1–1 90' 6.8
29 Eyl 2026 Slovakia – Kazakhstan 2–1 – –
19 Eyl 2026 Cardiff City – Charlton Athletic 3–1 90' 6.1
12 Eyl 2026 Charlton Athletic – Portsmouth 0–0 90' 7.4
9 Eyl 2026 Charlton Athletic – Queens Park Rangers 0–0 90' 6.8
5 Eyl 2026 Stoke City – Charlton Athletic 4–0 90' 5.8
2 Eyl 2026 West Bromwich Albion – Charlton Athletic 1–1 30' 7.1
29 Ağu 2026 Charlton Athletic – Preston North End 1–0 90' 7.2

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 350k €
  1. Heracles Yeni kulüp: Charlton
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Pescara Yeni kulüp: Heracles
    Transfer 250k €
  3. Nordsjælland Yeni kulüp: Pescara
    Transfer 100k €
  4. Odd Yeni kulüp: Nordsjælland
    Kiralık dönüşü
  5. Stabæk Yeni kulüp: Nordsjælland
    Kiralık dönüşü
  6. Nordsjælland Yeni kulüp: Odd
    Kiralık
  7. Stabæk Yeni kulüp: Nordsjælland
    Kiralık dönüşü
  8. Nordsjælland Yeni kulüp: Stabæk
    Kiralık
  9. Transfer Belirtilmemiş
  10. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan6,52
Son maç puanı6,124 Eki 2026
Kaçırılan maç51 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 9 6,52 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 6,8 8,3 6,7 6,8 6,8 6,1 7,4 6,8 5,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Charlton Athletic 11 (6) 671 1 0 6,84
2026 UEFA Nations League Slovakia 2 (2) 180 0 1 6,80
2026 EFL Cup Charlton Athletic 2 (1) 110 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VriendenLoterij Eredivisie 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (148 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 8 Pas arası 51 Uzaklaştırma 98 Kazanılan hava topu 37 İkili mücadele başarısı 33 Pas isabeti 67 İlerletici top taşıma 46 Reyting 63

33 maç · 2.910 dk

Ivan Mesík: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 0,87
8
Pas arası / 90 dk 1,11
51
Uzaklaştırma / 90 dk 7,86
98
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,21
37
İkili mücadele başarısı %52,6
33
Pas isabeti %86,8
67
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Reyting 6,98
63

Nasıl hesaplıyoruz?