OrcaScore
77

Orta saha

Iván Angulo

Takip et Karşılaştır
Maç
39
3.355 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
6
Ortalama reyting
7,03
Yaş27
Doğum tarihi22 Mar 1999
Boy179 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,3 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 32
Dakika2.898
Reyting7,07
Gol / Asist7 / 5
Şut (isabetli)28 (18)
Pas · isabet1.356 · %87
Kilit pas46
Top kapma / Pas arası79 / 26
Kazanılan ikili mücadele169 / 327
Başarılı çalım49
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist5,83 / 4,47
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat10
Kaçırılan büyük fırsat6
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top27
İsabetli orta11
Topla buluşma1.953
Top kaybı362
Top kaptırma25
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi164
Uzaklaştırma17
Top kazanma177
Maruz kaldığı faul36
Yaptığı faul31
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)332,68
En yüksek hız (km/sa)35,68
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet68 · %93
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası6 / 0
Kazanılan ikili mücadele10 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma92
Top kaybı15
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma0
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika277
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet114 · %89
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası4 / 4
Kazanılan ikili mücadele12 / 22
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta2
Topla buluşma168
Top kaybı32
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma3
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik55
Taktik40
Savunma45
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Güçlü yönler

2697

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Charlotte FC – Orlando City SC 4–0 90' 6.1
29 Eki 2026 Chicago Fire – Orlando City SC 2–2 90' 7.7
25 Eki 2026 Orlando City SC – New York City FC 2–2 90' 6.8
18 Eki 2026 Orlando City SC – DC United 4–1 90' 6.7
15 Eki 2026 Toronto FC – Orlando City SC 3–3 90' 6.3
11 Eki 2026 Orlando City SC – Columbus Crew 3–2 90' 8.4
27 Eyl 2026 Philadelphia Union – Orlando City SC 4–2 90' 7.6
20 Eyl 2026 New England Revolution – Orlando City SC 4–2 90' 7.0
17 Eyl 2026 Columbus Crew – Orlando City SC 2–1 90' 6.7
13 Eyl 2026 Orlando City SC – Toronto FC 3–0 90' 9.8
10 Eyl 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 90' 7.4
6 Eyl 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 90' 7.0
30 Ağu 2026 Minnesota United – Orlando City SC 3–3 90' 6.9
23 Ağu 2026 Orlando City SC – Real Salt Lake 2–1 90' 7.1
20 Ağu 2026 Orlando City SC – Chicago Fire 1–2 90' 7.3

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 3.9M €
  1. Palmeiras Yeni kulüp: Orlando
    Transfer 1.4M €
  2. Orlando Yeni kulüp: Palmeiras
    Kiralık dönüşü
  3. Palmeiras Yeni kulüp: Orlando
    Kiralık
  4. Portimonense Yeni kulüp: Palmeiras
    Kiralık dönüşü
  5. Palmeiras Yeni kulüp: Portimonense
    Kiralık
  6. Botafogo Yeni kulüp: Palmeiras
    Kiralık dönüşü
  7. Palmeiras Yeni kulüp: Botafogo
    Kiralık
  8. Cruzeiro Yeni kulüp: Palmeiras
    Kiralık dönüşü
  9. Palmeiras Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık
  10. Palmeiras Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık
  11. Envigado Yeni kulüp: Palmeiras
    Transfer 2.5M €
  12. Palmeiras Yeni kulüp: Envigado
    Kiralık dönüşü
  13. Envigado U20 Yeni kulüp: Envigado
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan7,03
Son maç puanı6,131 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 7,03 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 6,1

Son 10 maç

6,1 7,7 6,8 6,7 6,3 8,4 7,6 7,0 6,7 9,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Orlando City SC 33 (32) 2.898 7 5 7,07
2026 US Open Cup Orlando City SC 4 (3) 277 0 1 6,78
2026 Leagues Cup Orlando City SC 2 (2) 180 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 44 Kilit pas 45 Başarılı pas 70 Pas isabeti 57 İlerletici top taşıma 76 Başarılı çalım 95 Top kapma + pas arası 85 Reyting 97

8 maç · 720 dk

Iván Angulo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
44
Kilit pas / 90 dk 1,13
45
Başarılı pas / 90 dk 45,5
70
Pas isabeti %87,3
57
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,50
76
Başarılı çalım / 90 dk 2,00
95
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,75
85
Reyting 7,51
97

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?