OrcaScore
77

Orta saha

Issa Doumbia

  • Sporting CP
  • Italy
  • 23 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.162 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,15
Asist
1
Ortalama reyting
6,88
Yaş23
Doğum tarihi16 Eki 2003
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri19,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika239
Reyting6,97
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet82 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 17
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,73 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%33
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma112
Top kaybı21
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)31,16
En yüksek hız (km/sa)32,18
Maç / İlk 114 / 1
Dakika137
Reyting7,08
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (2)
Pas · isabet50 · %96
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele10 / 17
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,68 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma77
Top kaybı8
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma2
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,68
En yüksek hız (km/sa)34,22
Maç / İlk 1110 / 9
Dakika786
Reyting6,77
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)10 (0)
Pas · isabet362 · %90
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası17 / 9
Kazanılan ikili mücadele34 / 78
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,74 / 0,73
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma491
Top kaybı82
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi28
Uzaklaştırma6
Top kazanma35
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul12
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)97,60
En yüksek hız (km/sa)34,76

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik54
Taktik42
Savunma43
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

1326

Milli takım

  • Italy4 maç · 0 gol · ilk maç Eyl 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
12 Kas 2026 Italy – France – – –
3 Kas 2026 Shakhtar Donetsk – Sporting CP – – –
30 Eki 2026 Casa Pia – Sporting CP 0–2 28' 6.7
25 Eki 2026 Sporting CP – Académico Viseu FC 1–2 90' 6.0
21 Eki 2026 Sporting CP – LASK 2–3 80' 6.3
13 Eki 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 85' 7.7
9 Eki 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 90' 6.8
5 Eki 2026 Italy – Türkiye 3–1 90' 8.5
2 Eki 2026 France – Italy 1–1 10' 6.6
28 Eyl 2026 Türkiye – Italy 1–4 27' 6.6
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 10' 6.6
19 Eyl 2026 Sporting CP – FC Arouca 2–2 86' 6.4
13 Eyl 2026 Famalicão – Sporting CP 1–1 75' 6.5
9 Eyl 2026 Sporting CP – Galatasaray 3–1 74' 6.9
5 Eyl 2026 Sporting CP – CD Nacional 2–0 90' 7.9

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 21.5M €
  1. Venezia Yeni kulüp: Sporting
    Transfer 20.5M €
  2. AlbinoLeffe Yeni kulüp: Venezia
    Transfer 1M €
  3. Transfer
  4. Ciserano Jun Yeni kulüp: AlbinoLeffe Y.
    Bonservissiz
  5. AlbinoLeffe Y. Yeni kulüp: Ciserano Jun
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,93
Son maç puanı6,730 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,93 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,0 6,3 7,7 6,8 8,5 6,6 6,6 6,6 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Sporting CP 10 (9) 786 0 1 6,77
2026 UEFA Champions League Sporting CP 3 (3) 239 1 0 6,97
2026 UEFA Nations League Italy 4 (1) 137 0 0 7,08

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 65 Kilit pas 73 Başarılı pas 77 Pas isabeti 76 İlerletici top taşıma 25 Başarılı çalım 70 Top kapma + pas arası 51 Reyting 63

5 maç · 406 dk

Issa Doumbia: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,12
65
Kilit pas / 90 dk 1,55
73
Başarılı pas / 90 dk 39,5
77
Pas isabeti %87,7
76
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,44
25
Başarılı çalım / 90 dk 1,11
70
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,66
51
Reyting 6,96
63

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?