OrcaScore
4

Orta saha

Isnik Alimi

Takip et Karşılaştır
Maç
33
2.631 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,14
Asist
2
Ortalama reyting
7,13
Yaş32
Doğum tarihi2 Şub 1994
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri515 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 26
Dakika2.273
Reyting7,18
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)36 (13)
Pas · isabet1.417 · %80
Kilit pas32
Top kapma / Pas arası86 / 20
Kazanılan ikili mücadele169 / 299
Başarılı çalım18
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,08 / 0,85
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat5
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top72
İsabetli orta3
Topla buluşma1.876
Top kaybı384
Top kaptırma15
Kazanılan hava topu33
Kazanılan yer ikilisi136
Uzaklaştırma47
Top kazanma144
Maruz kaldığı faul32
Yaptığı faul51
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı2
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç8
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)244,24
En yüksek hız (km/sa)36,96
Maç / İlk 117 / 5
Dakika358
Reyting6,93
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet219 · %85
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası10 / 7
Kazanılan ikili mücadele17 / 37
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top20
İsabetli orta0
Topla buluşma277
Top kaybı43
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi15
Uzaklaştırma8
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik49
Taktik50
Savunma53
Yaratıcılık53

Karakteristikler

Güçlü yönler

11259

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Yunnan Yukun – Dalian Yingbo FC 4–3 90' 6.7
24 Eki 2026 Chengdu Rongcheng – Dalian Yingbo FC 0–1 90' 7.4
17 Eki 2026 Dalian Yingbo FC – Shenzhen Peng City 3–1 90' 8.0
11 Eki 2026 Qingdao West Coast – Dalian Yingbo FC 0–4 90' 7.6
5 Eyl 2026 Dalian Yingbo FC – Qingdao Hainiu 2–1 90' 7.7
1 Eyl 2026 Dalian Yingbo FC – Shanghai Shenhua 1–0 90' 7.4
28 Ağu 2026 Dalian Yingbo FC – Beijing Guoan 1–1 90' 7.8
23 Ağu 2026 Chongqing Tonglianglong FC – Dalian Yingbo FC 0–1 90' 7.2
15 Ağu 2026 Yunnan Yukun – Dalian Yingbo FC 3–1 90' 6.7
8 Ağu 2026 Dalian Yingbo FC – Liaoning Tieren FC 1–0 90' 7.3
31 Tem 2026 Henan FC – Dalian Yingbo FC 1–1 90' 7.4
26 Tem 2026 Zhejiang – Dalian Yingbo FC 3–2 90' 7.8
21 Tem 2026 Henan FC – Dalian Yingbo FC 6–7 115' 6.5
18 Tem 2026 Dalian Yingbo FC – Shandong Taishan 3–1 90' 8.0
4 Tem 2026 Dalian Yingbo FC – Wuhan Three Towns 3–2 88' 7.4

Kariyer ve transferler

15 kulüp · 19 kayıt · toplam bonservis 1.6M €
  1. Sepsi OSK Yeni kulüp: Dalian Yingbo
    Transfer 400k €
  2. Qəbələ Yeni kulüp: Sepsi OSK
    Bonservissiz
  3. Atalanta Yeni kulüp: Qəbələ
    Bonservissiz
  4. Šibenik Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  5. Atalanta Yeni kulüp: Šibenik
    Kiralık
  6. Imolese Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  7. Atalanta Yeni kulüp: Imolese
    Kiralık
  8. Rimini Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  9. Atalanta Yeni kulüp: Rimini
    Kiralık
  10. Vicenza Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  11. Atalanta Yeni kulüp: Vicenza
    Kiralık
  12. Forlì Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  13. Atalanta Yeni kulüp: Forlì
    Kiralık
  14. Maceratese Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  15. Atalanta Yeni kulüp: Maceratese
    Kiralık
  16. Chievo Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer 1.2M €
  17. Lumezzane Yeni kulüp: Chievo
    Kiralık dönüşü
  18. Kiralık
  19. Ohrid Yeni kulüp: Novigrad
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)33
Ortalama puan7,11
Son maç puanı7,424 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 7,11 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 7,4

Son 10 maç

7,4 8,0 7,6 7,7 7,4 7,8 7,2 6,7 7,3 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Chinese Super League Dalian Yingbo FC 26 (26) 2.273 2 1 7,18
2026 World Cup Qual. UEFA North Macedonia 7 (5) 358 0 1 6,93

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

SuperLiga României 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (158 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 44 Başarılı pas 95 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 66 Top kapma + pas arası 78 Reyting 92

17 maç · 1.352 dk

Isnik Alimi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,93
44
Başarılı pas / 90 dk 49,6
95
Pas isabeti %79,3
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,13
66
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,59
78
Reyting 7,12
92

Nasıl hesaplıyoruz?